У США можуть заборонити використання транс-жирів у продуктах харчування : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

У США можуть заборонити використання транс-жирів у продуктах харчування

 

Агентство з контролю за продуктами харчування і лікарськими препаратами (FDA) різко змінило свою політику стосовно транс-жирів, заявивши про їх шкоду для здоров'я, пише The Wall Street Journal. Це може призвести до заборони використання транс-жирів. "Споживання шкідливих штучних транс-жирів знизилося в США за останні два десятиліття, але все одно залишається значним", - наводить WSJ слова комісара FDA Маргарет Гамбург.

За словами Гамбург, подальша відмова від споживання транс-жирів може запобігти 7 тисяч смертей від хвороб серця в рік. В FDA відзначають, що їх висновки грунтуються на наукових даних. Раніше про шкідливість транс-жирів попереджала Всесвітня організація охорони здоров'я та інші експерти.

Агентство дало виробникам продуктів харчування та іншим зацікавленим сторонам 60 днів, щоб прокоментувати пропозицію FDA.

Транс-жири виробляються штучно шляхом гідрогенізації рідких рослинних олій, які перетворюються на твердий жир. Транс-жири використовуються в основному через їх дешевизну, нейтрального присмаку в їжі і продовження придатності продуктів.

Встановлено, що вживання в їжу транс-жирів, які часто використовуються в смаженій їжі та випічки, пов'язане з підвищеним ризиком для здоров'я, в першу чергу, серцево-судинної системи.

Ініціативи про регулювання вмісту транс-жирів у продуктах харчування звучали і в Росії. Подібна пропозиція, наприклад, висував депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов.

Спасти здоровье можно только самому

Спасти здоровье можно только самому

4 ноября – всемирный день борьбы с диабетом. Повод к отмечанию этой даты, прямо скажем, нерядовой. Достаточно сказать, что в мире этим заболеванием далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі