Чи можна народити без проблем, якщо у жінки цукровий діабет : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Чи можна народити без проблем, якщо у жінки цукровий діабет

 

Про цукровий діабет ми знаємо або чуємо мало не з народження. В першу чергу - це порушення обміну речовин (води, білку, мінеральних солей і жиру), причина якого в нестачі в організмі інсуліну. Серед основних причин виникнення цукрового діабету називають генні проблеми. Є версія про те, що цукровий діабет має вірусне походження. Точно відомо одне, що їм можна заразитися один від одного.

Проблема народження і виношування дитини, який буде здоровий - велика проблема для людей, що страждають діабетом. Справа в тому, що хворі на цукровий діабет страждають від посиленого утворення сечі. Плюс - вони сонливі, швидко утомляемы. Але як показує досвід роботи миколаївських лікарів, проблема народження здорової дитини для цих хворих вирішувана. Саме так стверджує прес-служба Моз України.

Приклад виношування і пологів здорову дитину медики спостерігали на прикладі хворий на цукровий діабет з 12 років Юлії Борцовой. Загроза житті мами і майбутньої дитини була в постійних перегонах цукру в крові. Дитячий ендокринолог Людмили Іваненко рекомендувала молодий майбутній мамі встановити інсулінову помпу.

Що таке - інсулінова помпа? Це пристрій, який безперервно вводить підшкірно в інсулін. Справа в тому, що помпа вводить інсулін наближено з режиму введення фізіологічної секреції підшлункової залози здорової людини.

Красномовні ознаки діабету

Красномовні ознаки діабету

Цукровий діабет являє собою захворювання, яке пов'язане з тим, що порушується процес формування або засвоєння інсуліну - гормону підшлункової залози. далее

Принадлежит категории

Беременность


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі