Волоські горіхи знижують ризик діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Волоські горіхи знижують ризик діабету

 

Волоські орехи згідно новим дослідженням, якщо є волоські горіхи лише два-три рази в тиждень, то можна на чверть знизити ризик діабету 2 типу. У дослідженні взяли участь понад 140 тисяч американок, і було виявлено, що регулярне поїдання горіхів може мати потужний захисний ефект від хвороби, яка в даний час прийняла обороти епідемії. Жінки, які споживали 28 г волоських горіхів, принаймні, двічі в тиждень, мали на 24 % нижче ймовірність розвитку діабету 2 типу, ніж ті, хто їв їх рідко або не їв зовсім.

Раніше проводилися вивчення користі горіхів для зниження ризику діабету. Але це дослідження виявилося самим великомасштабним. І, хоча воно грунтувалося лише на жінок, ті ж результати, швидше за все, будуть і у чоловіків. Згідно з деякими даними, діабет 2 типу незабаром ризикує стати бичем багатьох націй. Якщо його не лікувати, то він може стати причиною серцевих нападів, сліпоти та ампутації. Основними факторами розвитку діабету є: надмірна вага, неактивний спосіб життя і неправильне харчування.

Вчені Гарвардської Школи в США протягом десяти років спостерігали за здоров'ям 140 000 медсестер, всі у віці 35-77 років. Їм належало стежити за своїми харчовими звичками, включаючи і те, як часто вони їли волоські горіхи.

У результаті виявилося, що ті, хто їли горіхи 1-3 рази на місяць, знижували ризик діабету на 4 %, раз на тиждень - 13 %, а два і більше разів в тиждень - на цілих 24 %. Справа в тому, що волоські горіхи багаті жирними кислотами, які зменшують запалення в організмі і захищають від хвороб серця, раку, діабету і артриту.

Механізми психологічного самозахисту

А тепер поговоримо про механізмах психологічного самозахисту. люди користуються Ними постійно протягом всього свого життя. Вони характерні не тільки далее

Принадлежит категории

Наука и диабет


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі