Бобова дієта врятує діабетиків - вчені : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

ортопедические стельки для бега подробнее

Бобова дієта врятує діабетиків - вчені

 

Нове дослідження підтвердило, що дієта з високим вмістом бобових може допомогти хворим на цукровий діабет другого типу, повідомляє Daily Mail.

Вживання в їжу бобових, у тому числі гороху, квасолі і сочевиці може зменшити ризик серцево-судинних захворювань, контролюючи рівень цукру в крові.

Корисні властивості бобових пояснюються низьким глікемічним індексом (ГІ) дієти з їх змістом. Це дозволяє краще контролювати глікемію (вміст глюкози у крові) і суттєво знизити ризик ішемічної хвороби серця.

Доктор Девід Дженкінс і його колеги з університету Торонто перевірили ефективність дієти з великим вмістом бобових на групі хворих на цукровий діабет, що складається з 121 людини. Вони виявили, що низький ГІ бобової дієти зменшує ризик розвитку коронарної хвороби серця, в основному через зниження артеріального тиску.

"Результати, що підтверджують зв'язок споживання бобових з поліпшенням контролю глікемії та зменшенням ризику розвитку ІХС особливо важливі, тому що захворюваність на цукровий діабет другого типу зростає найшвидшими темпами в міському середовищі, в якій рівень споживання квасолі традиційно був високим", - зазначив Дженкінс.

Саме Дженкінс в 1981 році ввів поняття глікемічного індексу для спрощення підбору правильної дієти для хворих на цукровий діабет.

Всього лише тиждень тому вчені виявили, що сидіння протягом тривалого часу може подвоїти ризик розвитку діабету, хвороб серця та передчасної смерті. Тому можна з повним правом порекомендувати офісним працівникам їсти на сніданок тости з бобами.

Від чого страждають хворі на діабет?

Зрозуміло, що хворі на діабет страждають від важкого і невиліковного захворювання, яким є цукровий діабет 2 типу або 1-го - не суть важливо, в обох далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі