Робота вночі посилює ризик захворіти діабетом : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Робота вночі посилює ризик захворіти діабетом

 

Американські вчені виявили ще одну небезпеку роботи в нічні зміни. Нове дослідження виявило зв'язок між неправильним режимом дня і діабетом другого типу. Про це пише інтернет-видання Healthland Time.

У дослідженні взяли участь 177 тис. осіб. У тих, хто працював в нічні зміни від одного до двох років, ризик діабету збільшився на 5%. Робота вночі протягом 10-19 років збільшує його на 40%, а таку працю понад 20 років на 60%.

Причина в тому, що вночі обмін речовин сповільнюється, а люди продовжують вживати їжу. При цьому зростає відкладення жирів і, як наслідок, це веде до діабету.

За словами медиків, нічні зміни також обумовлюють ризик розвитку серцево-судинних захворювань, ожиріння, виразки шлунка і депресії.

Як повідомлялося, Міжнародна федерація цукрового діабету зазначила, що є ризик того, що кожен десятий дорослий в 2030 році буде страждати на цукровий діабет.

Крім того, в дослідженнях, проведених раніше, було виявлено, що у людей з тривалістю сну менше шести годин за ніч ймовірність розвитку випадків порушеної глікемії натще (НГП) була в три рази вище. (НГП - стан, при якому організм не здатний ефективно регулювати рівень глюкози). Таким чином, вченими було підтверджено: здоровий сон захищає людський організм від діабету.

А для того, щоб зробити Ваш сон більш міцним і здоровим, необхідно створити комфортні умови для сну. Тут Вашим помічником виступить компанія "ВЕНЕТО".

Оскільки тільки серед продукції "ВЕНЕТО" Ви знайдете все, щоб Ваш сон був по-справжньому цілющий - правильні ортопедичні та анатомічні матраци, єдині в Україні, рекомендовані Асоціацією ортопедів та травматологів, ортопедичні каркас - ліжка, підсилюють оздоровчий ефект матраців, а так само ортопедичні подушки , які підтримують Вашу шию в правильному положенні і захищають Вас від головного болю. Залишайтеся здоровими і бережіть себе.

Латентний Діабет

У хворих з латентним діабетом немає жодних клінічних ознак діабету, рівень цукру в крові натще нормальний. Також у таких людей нормальний тест далее

Принадлежит категории

Наука и диабет


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі