Шипшина врятує від інфаркту і діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Шипшина врятує від інфаркту і діабету

 

Шведські вчені з'ясували нові властивості шипшини: щоденне вживання напоїв на основі екстракту шипшини скорочує небезпеку розвитку діабету другого типу та серцево-судинних хвороб.

В ході дослідження, організованого Університетом Лунда у групи пацієнтів з ожирінням лікарі домоглися значного зниження кров'яного тиску. Всім товстунам протягом шести тижнів вони давали напої, виготовлені на основі екстракту шипшини. Потім ще за шість тижнів учасників експерименту поїли напоями з яблук і винограду. По закінченню кожного періоду лікарі вимірювали у них вагу тіла, кров'яний тиск, рівень жиру в крові, а також робили пробу на переносимість глюкози. В результаті виявився рекордсмен - шипшина і його властивості.

Відвари з шипшини дозволили, в середньому, знизити кров'яний тиск на 3,4%. Але найбільший прогрес був досягнутий в питанні зниження рівня "поганого" холестерину, який впав на 6%.

В тему!

Проведене ще в 2007 році дослідження показало, що у пацієнтів з болями в суглобах, які приймали капсули з шипшиною щодня, було зафіксовано зниження больових відчуттів в 40% і поліпшення рухливості в 25%.

ВООЗ назвала три хвороби, які знищують населення планети

ВООЗ назвала три хвороби, які знищують населення планети

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я, проаналізували дані про хворобах населення 194 країн і склали список найпоширеніших захворювань (World далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі