Лікування Цукрового Діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Лікування Цукрового Діабету

 

Цукровий діабет (від лат. diabetes mellitus) - це захворювання, що розвивається в результаті нестачі в організмі інсуліну, що в свою чергу призводить до підвищення цукру в крові. Захворювання протікає хронічно, з повним порушенням обміну речовин. Виділяють два типи цукрового діабету: 1 тип цукрового діабету - це так званий інсулінозалежний, 2 тип цукрового діабету - це протилежність першого типу (інсуліннезалежний).

Про патології цукрового діабету відомо в світі вже досить багато. Лікування цукрового діабету процес сам по собі дуже складний, а методи лікування недуги дуже різноманітні і у всіх у них одна мета - знизити рівень цукру в крові. На сьогоднішній день цукровий діабет є, чи не найпоширенішим захворюванням, тому лікарі і вчені всього світу щодня працюють над розробками нових методів лікування хвороби. Однак варто помітити, що, наприклад, лікування діабету 2 типу практично не можливо і сучасна медицина поки що не знайшла конструктивних методів для його лікування. Лікування діабету 2 типу - це, як правило, дотримання дієти, постійне спостереження лікарем і регулярний прийом медикаментів, що знижують цукор в крові. Зате лікування цукрового діабету 1 типу дається куди простіше, але в теж час цей тип цукрового діабету дуже небезпечний. Якщо хворий на цукровий діабет першого типу не буде поповнювати нестачу інсуліну в організмі, то дуже велика ймовірність летального результату. Лікування цукрового діабету в будь-якому випадку повинно проходити під суворим наглядом лікаря.

Не в жодному випадки не вживайте медичні препарати, про яких Ви прочитали в інтернеті або почули від знайомих. Цукровий діабет - це серйозне захворювання, над яким ламають голови тисячі професійних лікарів всього світу і застосування неправильних препаратів може тільки погіршити ситуацію.

Сучасній медицині сьогодні відомо безліч засобів і методів впливу для лікування хвороби, однак, кожен метод лікування має призначатися лікарем в індивідуальному порядку після обстеження пацієнта. Краще всього якщо у Вас вдома буде завжди під рукою спеціальний прилад, за допомогою якого Ви зможете самостійно визначити рівень цукру в крові і в разі необхідності знизити його.

До речі, в минулому році у Великобританії вченими з Гарвардського університету був розроблений новий спосіб лікування цукрового діабету 1 типу - це медичний комплекс, який дозволяє виробляти організму людини інсулін самостійно. Поки цей метод випробуваний тільки на гризунах, але учені заявляють, що готові протестувати його і на людину. Як видно сучасна медицина розвивається в повну силу, і лікування цукрового діабету 1 типу поступово стає не такою вже великою проблемою для людства.

Що ж стосується лікування хвороб народними засобами, то тут теж є свої майстри та способи лікування цукрового діабету. Існує безліч методів і рецептів для боротьби з цією недугою. Народне лікування цукрового діабету в основному ґрунтується на настої різних трав, які знижують рівень цукру і холестерину в крові. Наведу кілька рецептів лікування хвороби народними засобами:

1) 1 ст. ложку подрібненої кори осики розбавити 2-ма склянками води і прокип'ятити, приймати по ¼ частині три рази в день перед їжею. Курс лікування триває до трьох місяців. Це дуже ефективний засіб для лікування недуги на ранніх стадіях розвитку.

2) 1 ст. ложку сухого подрібненого листя чорниці розбавляють склянкою окропу і настоюють 30-40 хвилин, потім проціджують і приймають в охолодженому вигляді по одній склянці три рази в день.

3) Нирки берези, братки, листя чорниці 20 р., кропива, корінь кульбаби 10 р., звіробій 5 р. Все подрібнити, змішати і запарювати по 4 столові ложки окропом, вживати 3 рази на день по 1/3 склянки.

4) Ще одне цікаве народне засіб від хвороби - це бджолиний продукт в будь-якому його вигляді: віск, стільники, різні види меду. Мед досить непогано сприяє виробленню інсуліну в дуже невеликих кількостях, зрозуміло.

Варто зазначити, що лікування діабету народними засобами не завжди дає очікуваного результату, так як у кожної людини своя схильність і патологія цієї хвороби і перш ніж приступати до народного лікування недуги, краще всього проконсультуватися з лікарем. Лікування діабету народними засобами допомагає в тому випадку, якщо Ви перебуваєте під наглядом лікарем і дотримуєте всі його приписи. Ви запитаєте, навіщо тоді взагалі потрібно це народне лікування діабету, якщо все треба робити тільки з дозволу лікаря? Все дуже просто, ніхто не говорить, що народна медицина безсила в цьому питанні, так дійсно лікування цукрового діабету народними засобами, згаданими вище можливі, але не варто цим зловживати. Народна медицина заснована на спостереженні, комусь одного разу цей відвар допоміг, а для когось він може стати і останнім гладкому. Звідси висновок - потрібно підходити до будь-якого питання, тим більше медичному, з розумом! Відомо багато випадків коли народне лікування різних хвороб оберталося м'яко скажемо неприємними наслідками, ну, а погане не будемо.

На закінчення хочеться сказати пару слів про самих причини виникнення діабету. По-перше, в більшості випадків діабет - це хронічне захворювання, яке передається у спадок. Так, що якщо у Вас в родині хтось хворів даними недугою, не дивуйтеся, що раптом його виявлять у Вас. По-друге, діабет можна придбати і причиною цього буде не правильний спосіб життя! Щоб виключити таку можливість потрібно знову ж вдатися до лікування діабету народними засобами: сюди входить спортивний спосіб життя і правильне харчування. Неправильне харчування і сидячий спосіб життя ведуть до розвитку холестерину в крові, а далі до розвитку хвороби, тому краще вести активний спосіб життя. Робіть хоча б раз в день вечірні прогулянки по лісі, і Ви вже підвищите свій рівень безпеки перед цукровим діабетом. У будь-якому випадку, якщо Вам не пощастило опинитися в рядах тих, хто хворий цим недуг, не здавайтеся! В першу чергу зверніться до лікаря, а вже потім вдавайтеся до лікування діабету народними засобами.

Будьте здорові!

Звичайний Клітинний Білок Замінить Морфій

Клітинний білок може замінити загальний наркоз. Клітинний поліпептид використовують для діагностики раку передміхурової залози. Цей поліпептид, як далее


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі