Черви-паразити виліковують діабет : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Черви-паразити виліковують діабет

 

У виданні The Times of India вийшов матеріал про новаторському пропозиції вчених щодо методів лікування цукрового діабету. На цю думку їх наштовхнули статистичні дані, згідно з якими діабет I типу або взагалі не зустрічається або зустрічається вкрай рідко в країнах, де високий рівень зараження черв'яками.

Виявляється, що черв'яки пригнічують агресивні Т-клітини, які атакують клітини підшлункової. Вільям Гаузе з Університету медицини і стоматології Нью-Джерсі спільно зі своїми наочно продемонстрував на прикладі мишей, що знаходження паразитів H.polygyrus в організмі людини спровокувало вироблення Т-клітинами интерлейкана-4 і интерлейкана-10. З'єднання працювали абсолютно незалежно, захищаючи організм від розвитку діабету.

У медицині традиційно цукровий діабет характеризують складне системне захворювання, яке було викликано абсолютним або відносним дефіцитом гормону інсуліну. Нагадуємо, що за його нестачі в організмі починає руйнуватися вуглеводний обмін. Самим першим і основним ознакою діабету є підвищений вміст глюкози в крові, внаслідок чого вона ж таки виділяється з сечею. Потім порушуються обмінні процеси жирів, білків, і навіть водно-сольовий баланс. І результаті в організмі людини починає формуватися цілий ряд гормонально-метаболічних змін, який, до речі, в кінцевому підсумку призводить до та званим пізнім діабетичним ускладнень. Яким саме? - Може розвинутися інфаркт міокарда, інсульт, можуть бути уражені судини сітківки очей або будь-яких інших систем.

Учені також відзначили і те, що аналогічна методика (її використовує паразит Trichuris suis) в даний момент тестується щодо пацієнтів, яким діагностована хвороба Крона або розсіяний склероз. Нагадуємо про попередні результати подібної наукової роботи: як виявилося, паразитарну терапію можна сміливо використовувати для того, щоб контролювати запальні або аутоімунні захворювання.

Робота вночі посилює ризик захворіти діабетом

Американські вчені виявили ще одну небезпеку роботи в нічні зміни. Нове дослідження виявило зв'язок між неправильним режимом дня і діабетом другого далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі