Черви-паразити виліковують діабет : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Черви-паразити виліковують діабет

 

У виданні The Times of India вийшов матеріал про новаторському пропозиції вчених щодо методів лікування цукрового діабету. На цю думку їх наштовхнули статистичні дані, згідно з якими діабет I типу або взагалі не зустрічається або зустрічається вкрай рідко в країнах, де високий рівень зараження черв'яками.

Виявляється, що черв'яки пригнічують агресивні Т-клітини, які атакують клітини підшлункової. Вільям Гаузе з Університету медицини і стоматології Нью-Джерсі спільно зі своїми наочно продемонстрував на прикладі мишей, що знаходження паразитів H.polygyrus в організмі людини спровокувало вироблення Т-клітинами интерлейкана-4 і интерлейкана-10. З'єднання працювали абсолютно незалежно, захищаючи організм від розвитку діабету.

У медицині традиційно цукровий діабет характеризують складне системне захворювання, яке було викликано абсолютним або відносним дефіцитом гормону інсуліну. Нагадуємо, що за його нестачі в організмі починає руйнуватися вуглеводний обмін. Самим першим і основним ознакою діабету є підвищений вміст глюкози в крові, внаслідок чого вона ж таки виділяється з сечею. Потім порушуються обмінні процеси жирів, білків, і навіть водно-сольовий баланс. І результаті в організмі людини починає формуватися цілий ряд гормонально-метаболічних змін, який, до речі, в кінцевому підсумку призводить до та званим пізнім діабетичним ускладнень. Яким саме? - Може розвинутися інфаркт міокарда, інсульт, можуть бути уражені судини сітківки очей або будь-яких інших систем.

Учені також відзначили і те, що аналогічна методика (її використовує паразит Trichuris suis) в даний момент тестується щодо пацієнтів, яким діагностована хвороба Крона або розсіяний склероз. Нагадуємо про попередні результати подібної наукової роботи: як виявилося, паразитарну терапію можна сміливо використовувати для того, щоб контролювати запальні або аутоімунні захворювання.

Світ Моди Продовжує Боротися Проти Жіночого Виснаження

Жіноче виснаження стало метою для атак спільноти дизайну. Проходить мадридська тиждень дизайнерських вишукувань знайшла початок з хвилюючою новини. далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі