3 місяці дієти виправлять збиток від запущеного діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

3 місяці дієти виправлять збиток від запущеного діабету

 

Правильне харчування, спортивні вправи і регулярний прийом препаратів протягом трьох місяців можуть усунути шкоду, завдану організму "запущеним" діабет. Про дослідженні, проведеному в лікарні "Бейлінсон" розповідає он-лайн журнал "А-Йадан" .

У публікації наголошується, що хворі на цукровий діабет повинні дотримуватися дієти, регулярно приймати лікарські препарати, щоб уникнути ускладнень, проте багато пацієнтів, вважаючи, що "битва вже програна", ігнорують рекомендації лікарів і запускають хворобу.

Цукровий діабет серед іншого впливає на кількість острівних клітин, до процесу неогенеза яких мають відношення стовбурові клітини кісткового мозку. Пошкодження стовбурових клітин збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і інсультів.

Професор Елі Лев, завідувач відділом катетеризації серця в лікарні "Шарон" і доктор Джоел Зінгер, завідувач відділення цукрового діабету при інституті ендокринології при лікарні "Бейлінсон", спостерігали за групою хворих цукрових диабетомс рівнем глікозильованого гемоглобіну (A1c) 9,5%, а також за групою пацієнтів з тяжкою формою цукрового діабету. Протягом трьох місяців учасники експерименту зустрічалися з командою фахівців, в яку увійшов лікар-ендокринолог, медсестри, дієтологи. Фахівці допомогли добровольцям скласти дієту, підібрали необхідні дози інсуліну, а також розробили програми фізичної активності.

Дослідники зазначають, що найважливішим результатом дослідження стало те, що у всіх добровольців, які взяли участь в експерименті, значно покращився стан, а також різко зросла кількість клітин, що беруть участь у відновленні організму.

Коментуючи результати цього дослідження, професор Елі Лев відзначив, що дотримання рекомендацій лікарів, дієта та фізична активність можуть запобігти многие ускладненням діабету, та зменшити розмір шкоди, що завдається хворобою таких органів як мозок, серце і кровоносна система.

Ізраїльські фахівці також висловили надію, що їх дослідження дасть надію мільйонам людей, хворих на цукровий діабет, і додасть їм сили постійно дотримуватися дієти і вести здоровий спосіб життя.

Кращий десерт від діабету

Кращий десерт від діабету

Низький глікемічний індекс, здатність знижувати вміст цукру в крові і захищати від хвороб серця, велика кількість антиоксидантів, які дарують далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі