Михайло Боярський хворий на діабет : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Михайло Боярський хворий на діабет

 

Російський актор, відомий мушкетер Михайло Боярський розповів, що у нього серйозна недуга - цукровий діабет. Ця недуга змушує артиста повністю контролювати своє життя.

Михайло Боярський щодня змушений колоти собі в живіт інсулін. Але одні ін'єкції йому не допомагають, потрібно також дотримуватися спеціальну дієту і категорично відмовитися від алкоголю.

Дотримуватися дієти Боярському вдається легко, а от з алкоголем виникла проблема. Не секрет, що Михайло Сергійович любить випити, тому за нього дуже переживають родичі, сподіваючись, що пристрасті не доведуть артиста до важких наслідків.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 липня, у ЗМІ потрапила інформація про те, що Михайло Боярський планує покинути сцену, щоб більше часу приділяти своїй сім'ї.

Поради УДС: як обрати глюкометр

Згідно FDA на ринку є 25 різних типів Глюкометрів. Вони не є однаковими. Ви повинні взяти до уваги наступні характеристики при виборі: Швидкість далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі