Діабетики частіше хворіють на рак крові : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Діабетики частіше хворіють на рак крові

 

У пацієнтів з цукровим діабетом II типу частіше виникає рак крові, ніж у інших. Це з'ясували американські вчені з госпіталю Міріам, повідомляє портал Medical Xpress.

Вони вивчили понад 17 тис. випадків діабету II типу та раку крові по всьому світу. Виявилося, що діабетики найбільш часто схильні до таких видів раку, як неходжкінська лімфома, мієлома лейкемія і. При цьому зв'язок між діабетом і лімфомою Ходжкіна не виявлено.

«Коли люди думають про діабеті, вони часто пов'язують його з хворобами серця або нирок. Але у хворих з таким діагнозом на 20% більше ймовірність розвитку раку крові. Це серйозні цифри, адже зараз у 19 млн американців діагностований діабет, а є ще люди з невиявленим діабет і ті, хто захворіє їм у майбутньому», - сказав провідний автор дослідження, гематолог-онколог госпіталю Міріам Хорхе Кастільо.

При цьому тип раку крові розрізняється у діабетиків в залежності від місця їх проживання. В Азії в Європі вони частіше хворіють неходжкінської лімфомою, а в США - лейкемією.

Раніше медики виявили зв'язок між діабетом і раком печінки, а також підшлункової залози. Але досі неясна причина, по якій це відбувається.

Красномовні ознаки діабету

Красномовні ознаки діабету

Цукровий діабет являє собою захворювання, яке пов'язане з тим, що порушується процес формування або засвоєння інсуліну - гормону підшлункової залози. далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі