Чай по-англійськи рятує від діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Чай по-англійськи рятує від діабету

 

Вживання чотирьох і більше чашок чаю в день знижується ризик розвитку діабету 2 типу у людей середнього віку. До такого висновку прийшли дослідники з німецького Університету Генріха Гейне в Дюссельдорфі.

Групу вчених очолив доктор Крістіан Хердер, керівний університетським Центром дослідження діабету їм. Лейбніца. Експерти вивчили показники по захворюваності діабетом 2 типу серед населення різних європейських країн. Виявилося, що в найбільш "чайних" країнах (зразок Великобританії) цей показник на 20% нижче середнього по Європі.

У різних державах Європи існує різне ставлення до чаю. Наприклад, в Іспанії його взагалі майже не п'ють, і в графі "кількість випитих чашок на добу" дослідники поставили нуль. А ось після вивчення дієти британців тут з'явилася цифра чотири. Саме це кількість чаю і є максимально дієвим у справі профілактики діабету 2 типу.

Між тим, вживання від однієї до трьох чашок чаю (що поширене в Росії), як виявилося, ніяк не впливає на зниження небезпеки діабету в середньому віці. Так що нам потрібно або збільшувати кількість випитого чаю, або боротися з іншими факторами ризику.

"Головним фактором ризику при діабеті 2 типу є ожиріння, - каже Христина Хердер. - Але дієтичні чинники також відіграють вагому роль. Ми зацікавилися лише одним із них - вживанням чаю. Виявилося, що з його допомогою ризик діабету 2 типу можна знизити на 20%. Чай впливає на процеси поглинання і перетравлення глюкози, він захищає бета-клітини від дії вільних радикалів. Можливо, даний ефект обумовлюється наявністю в чаї поліфенолів".

Вуглецеві Нанотрубки Вилікують Захворювання Мозку

Завдяки циліндричним фуллеренам, болі голови зараз виліковні. Представила свій новий матеріал, отриманий на основі вуглецевих нанотрубок, група далее

Принадлежит категории

2 тип сахарного диабета


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі