ВООЗ назвала три хвороби, які знищують населення планети : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

ВООЗ назвала три хвороби, які знищують населення планети

 

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я, проаналізували дані про хворобах населення 194 країн і склали список найпоширеніших захворювань (World health statistics - 2012). Перше місце в ньому зайняла гіпертонія (підвищений кров'яний тиск), друге - діабет, а на третю позицію експерти поставили ожиріння - «епідемію 21 століття».

Серцево-судинні захворювання вже кілька років є найбільш поширеною причиною загибелі людства. За статистикою ВООЗ, кожен третій житель планети страждає підвищеним кров'яним тиском - хворобою, що викликає інсульти та інфаркти.

Кількість гіпертоніків у світі зростає день від дня, але найбільше людей з гіпертензією проживають в країнах, що розвиваються. В Африці їх майже 50%, але при цьому у багатьох ця хвороба навіть не діагностована через відсутність кваліфікованих медичних працівників.

У розвинених державах гіпертоніків істотно менше. Там люди лікуються за допомогою недорогих, але ефективних ліків, в результаті чого, у кінцевому підсумку, перемагають хворобу. У бідних країнах ці аптечні препарати практично не продаються. Крім того, велика частина населення знаходиться за межею бідності, і тому, при всьому бажанні, африканці не можуть дозволити собі лікарське забезпечення.

Факт: високий кров'яний тиск може призвести до інвалідності і навіть смерті хворого.

Ще одне поширене захворювання - діабет. У 2012 році він вперше увійшов в «тривожний» список експертів. За даними працівників ВООЗ, кількість людей з підвищеним вмістом цукру в крові досягає приблизно 10% від загальної щільності населення в світі. На території тихоокеанських кістяків кількість діабетиків і зовсім зашкалює - їх там більше, ніж 30%!

Факт: невилікуваний діабет призводить до захворювань серцево-судинної системи, нирковій недостатності і сліпоти.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначають, що майже 2/3 смертей у світі викликані хворобами, які є інфекційні. До цієї категорії належить і ожиріння, яка посіла третю позицію у рейтингу найпоширеніших захворювань.

Експерти впевнено заявляють: з 1980 по 2008 рік огрядних людей на Землі стало в два рази більше. На сьогоднішній день ожирінням страждають 12% від усього населення нашої планети, а це близько мільярда людей переважно жіночої статі.

Найбільше хворих проживає на території Північної і Південної Америк (26% дорослих людей). Найменше товстунів у Південно-Східній Азії (всього 3%).

Факт: люди, які страждають ожирінням, мають серйозні порушення в роботі всіх органів і систем людського організму. Гладкі діти, якщо доживають до зрілого віку, як правило, стають інвалідами.

ВООЗ назвала три хвороби, які знищують населення планети

ВООЗ назвала три хвороби, які знищують населення планети

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я, проаналізували дані про хворобах населення 194 країн і склали список найпоширеніших захворювань (World далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі