Нова Цікава Стаття Про Цілющі Властивості Горіха : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Нова Цікава Стаття Про Цілющі Властивості Горіха

 

За свідченням медиків у молодих його листі міститься вітаміни с, Р, В, каротин, ефірні масла, дубильні речовини, їх використовують при різних захворюваннях - цукровому діабеті, цинзі, затяжних ранах. Відваром з листя волоського горіха полощуть горло при ангінах і хронічних фарингітах, вживають його для примочок.

Чай готують так: на склянку окропу беруть ст. ложку нарізаних листків, настоюють 10-15 хвилин і п'ють по склянці 2-3 рази в день.

При кишкових болях краще приймати спиртову настоянку: 30 дрібно нарізаних зелених плодів заливають літром спирту і виставляють на два тижні на сонці. Потім проціджують і п'ють по 15 г тричі на день перед їжею. При рахіті, золотусі, ексудативному діатезі, запаленні лімфатичних залоз у дітей - за рекомендацією лікаря. Відвар із листя (5 г на склянку води) дають по чайній або десертній ложці тричі на день.

Ну, а тим, у кого підвищена кислотність шлункового соку, рекомендується з'їдати щодня 25-100 г горіхових зерен протягом 2-3 тижнів.

Зміни нервової системи при цукровому діабеті. Погані нерви

Ураження нервової системи при цукровому діабеті діляться на неспецифічні і специфічні (діабетичні). До неспецифічних порушень відносять емоційну далее

Принадлежит категории

Диета и питание


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі