Зміни нервової системи при цукровому діабеті. Погані нерви : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Зміни нервової системи при цукровому діабеті. Погані нерви

 

Ураження нервової системи при цукровому діабеті діляться на неспецифічні і специфічні (діабетичні). До неспецифічних порушень відносять емоційну нестійкість, «вольові» порушення кілька невиправдану нервозність, головні болі, розлади сну і т. д. Крім того, особливо у молодих людей часто виникають певного роду переживання з відчуттям якоїсь власної неповноцінності, розумінням того, що повністю вилікувати захворювання не вдається. Всі ці переживання досить шкідливі людям, страждаючим цукровим діабетом. Переживання пояснюються тим, що при стресі спостерігаються коливання рівня глюкози в крові.

Своїм читачам я хочу порекомендувати кілька способів, які допоможуть запобігти стрес:

1. Займіться фізичними вправами. Декілька неважких фізичних вправ допоможуть контролювати вміст у крові глюкози на потрібному рівні, так як при цьому думки людини зосередяться не на будь-яких обставин, відчуттях, які змушують його переживати про своє здоров'я.

2. Уявіть собі що-небудь таке, що викликає у вас позитивні емоції, заспокоїть, допоможе розслабитися. Постарайтеся сконцентруватися на цьому.

3. Підійдіть до дзеркала і подивіться собі в очі. Скажіть собі, що ви спокійні (повторіть це кілька разів).

4. Ляжте на спину так, щоб вам було зручно. Постарайтеся поступово розслабити всі м'язи від кінчиків пальців. Потім спробуйте напружити м'язи. Чергування напруги і розслаблення м'язів дуже добре допомагає зняти стрес.

До специфічних (діабетичним) уражень нервової системи відноситься діабетична невропатія. При такому стані нервові волокна, які забезпечують сприйняття людиною інформації, формування відчуттів, чутливості, не можуть передавати цю інформацію в головний мозок. У таких людей чутливість може знижуватися, зникати повністю або перекручуватися.

останнє Поясню більш зрозуміло. Припустимо, людина, що страждає цукровим діабетом, забився. При ударі він може не відчувати біль, а оніміння або поколювання. Це і називається збоченій чутливістю. Не які пацієнти, в основному в запущених випадках, можуть, навпаки, відчувати сильні болі.

Депресія На Основі Алкогольної Залежності З Усіх Психічних Розладів Людини Коштує На 3-Му Місці

Депресія як наслідок алкогольної залежності з усіх психічних розладів людей розташована на 3-му місці. Свято психічного здоров'я святкували на кожному далее

Принадлежит категории

Осложнения
Самолечение диабета


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі