Цукровий діабет лікування народними засобами - діабет і дієта : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Цукровий діабет лікування народними засобами - діабет і дієта

 

Дані статистики Всесвітньої організації охорони здоров'я стверджують, що у всьому світі 150 мільйонів людей мають діагноз - цукровий діабет. Лікування захворювання обходиться в пристойні суми, наприклад, у США щомісячна сума лікування дорівнює майже 400 доларів на одного хворого. І набагато більше коштує лікування ускладнень, які розвиваються в результаті такого важкого і виснажливого захворювання, як цукровий діабет.

Лікування діабету викликає безліч пересудів, так як хвороба на сьогоднішній день вважається невиліковною, і причини виникнення мало вивчені. Хворі на діабет звертаються до всіляких способів лікування, в списку яких на одному з перших місць знаходиться лікування діабету народними засобами. Дуже допомагає нормалізувати стан хворого відвар з подрібнених листя орешины. Готується він таким чином: одну столову ложку сировини прокип'ятити в склянці води протягом 30 секунд. Остудити природним чином і процідити. Вживати відвар потрібно протягом дня маленькими ковтками. Якщо знайти листя орешины проблематично, то можна замінити їх перегородками волоських горіхів. Горіхи в кількості 40-50 штук очистити, виділити внутрішні перегородки, залити їх склянкою окропу і настояти протягом години на водяній бані. Потім остудити і процідити. Приймати по 1 чайній ложці тричі на день протягом 2-х тижнів. Потім зробити перерву на тиждень і повторити курс.

Звичайно, це і інші засоби народної медицини лише підтримують хворого з діагнозом цукровий діабет. Лікування цього захворювання має бути строго підконтрольне лікарям, так як діабет - захворювання непередбачуване, ускладнення його незліченні й через «багатоликості» не завжди вчасно діагностуються паралельно з цукровим діабетом. Навіть якщо хворий вирішить, що лікування діабету народними засобами - це найкращий метод позбавлення від страждань, то і в цьому випадку за перебігом хвороби повинен спостерігати лікар.

Крім постійного моніторингу перебігу хвороби, своєчасного прийому ліків і обов'язкового виконання адаптують процедур, хворому слід дотримуватися певної дієти. При діагнозі діабет дієта повинна бути, головним чином, на основі рослинно-молочних продуктів. Так як вживання сирих овочів і фруктів стимулює підшлункову залозу до вироблення інсуліну, діабетикам слід включити в свій щоденний раціон якомога більше овочів, фруктів, горіхів, зернових культур. Також хворий на діабет повинен вживати в їжу сир, брусницю, бобові, цибуля, часник і огірки. Добре полегшує стан хворого редька, так як в ній міститься високий відсоток природного інсуліну, і тому вона знижує цукор у крові.

Якщо вам винесено такий невтішний діагноз, як діабет, дієта обов'язково повинна бути скоригована лікуючим лікарем. Але крім всіх заходів, спрямованих на полегшення вашого стану, зверніть увагу на новинку, випущену при спільній розробці ендокринологів та інженерів. Це апарат «ПРОДУКТ Х». Суть дії апарату полягає в тому, що клітини під впливом биомагнитного випромінювання знову починають реагувати на глюкозу так, як цей процес повинен відбуватися в здоровому організмі. Цукровий діабет, лікування якого досі не призводить до однозначного результату, відступає перед «ПРОДУКТ Хом», даючи хворому перепочинок і можливість набратися сил перед новою боротьбою. Лікування діабету народними засобами також не виключає застосування апарату «ПРОДУКТ Х», більш того - лікування діабету комплексно дає оптимальний результат і дозволяє діабетикові жити повним життям, віддаляючи як можна далі тяжкі наслідки діабету і, по всій ймовірності, крім ускладнення.

Симптоми цукрового діабету

Питання "цукровий діабет симптоми" це перше, що приходить на розум людині, запідозрив у себе це складне захворювання. У цій статті ми розглянемо далее

Принадлежит категории

Народные средства


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі