Цукровий діабет - методи лікування, народне лікування сахоного діабету! : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Цукровий діабет - методи лікування, народне лікування сахоного діабету!

 

Марі Ебнер-Эшенбах, австрійська письменниця, як помітила, що найгірші хвороби не смертельні, а невиліковні. Ті, які виснажують людину протягом довгих років, приносячи страждання і тримаючи в залежності. До таких належить і цукровий діабет. На сьогоднішній день медицина безсила перед цим недугою, ефективність лікування не має перспективи, в тому числі і лікування діабету народними засобами. Мета всіх методів боротьби з цукровим діабетом спрямована на постійний контроль рівня цукру в крові.
Народне лікування цукрового діабету орієнтоване на зниження цукру і холестерину в крові. Існує безліч рецептів народної медицини проти цукрового діабету, наведемо тут один з найбільш популярних:

Подрібнене листя чорниці в кількості однієї столової ложки залити двома склянками води і прокип'ятити. Остудити і процідити. Приймати по чверті склянки три рази в день перед їжею. Курс розрахований не менш, ніж на три місяці. Якщо цукровий діабет ще не переступив ранню стадію розвитку, це досить результативне засіб.

Хворі на діабет зобов'язані дотримуватися суворої дієти: це повинна бути переважно рослинно-молочна їжа на основі натуральних продуктів. Діабет «поважає» фрукти і овочі, горіхи, цільні зерна, різні кисломолочні продукти. Цукровий діабет розвивається при дефіциті інсуліну, що призводить до надлишку цукру. Тому має сенс вживати якомога частіше сирі продукти - вони ініціюють активність підшлункової залози, внаслідок чого виробляється природний інсулін. Дуже благотворно впливає на стан хворого на цукровий діабет брусниця свіжа.

Добре знижує рівень цукру в крові звичайна редька, яка, крім усього іншого, багата мінеральними солями і вітамінами. Але слід мати на увазі, що редька протипоказана людям з серцево-судинною недостатністю і виразкою шлунку. Надзвичайно доречні при такому захворюванні, як діабет, грейпфрути, які можна вживати в необмеженій кількості, а також огірки, цибулю і часник. Одне з кращих засобів народного лікування цукрового діабету - чай з бобових стручків. Дуже корисний діабетикам наступний рецепт ранкового коктейлю:
Столову ложку гречаної крупи пропустити через млинок, всипати отриманий порошок в стакан кефіру, ретельно перемішати і випити за один раз.

Але всі рецепти - медикаментозні або гомеопатичні, а також народне лікування цукрового діабету слід проводити під наглядом лікаря. Цукровий діабет - це серйозна патологія, у всіх протікає по-різному, тому слід дотримуватися суворої схеми лікування. Лікарі наполягають на тому, щоб хворий діабетом мав під рукою прилад, що визначає рівень цукру в крові, і при тривожних сигналах міг знизити його доступними способами, рекомендованими лікуючим лікарем.

З останніх медико-технічних новинок увазі хворих на діабет запропонований унікальний фізіотерапевтичний апарат для лікування діабету «ПРОДУКТ Х». Його дія м'яко стимулює клітини організму, які допомагають органам правильно реагувати на глюкозу. «ПРОДУКТ Х» дозволяє хворим на діабет по-новому поглянути на своє майбутнє. Апарат знижує нездорове стан при цукровому діабеті другого типу, і ускладнень у вигляді астенічного синдрому, безсоння, запорів, втрати відчутності кінцівок.

Ендокринологія є найбільш широким полігоном для дії «ПРОДУКТ Ха», який можна застосовувати як в умовах стаціонару, так і в домашньому користуванні. Пам'ятайте: діабет - це не вирок, це всього лише деякі обмеження, які при правильному підході легко адаптувати в повсякденному житті. Будьте здорові!

Хлібні Одиниці

Складаючи щоденне меню необхідно враховувати продукти які мають як можна більший вміст цукру. Який в слідстві наситить вашу кров. Скільки б не з'їв, далее

Принадлежит категории

Народные средства


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі