Типи цукрового діабету - діабет 2 типу, діабет 1 типу : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Типи цукрового діабету - діабет 2 типу, діабет 1 типу

 

Навіть класики Карл Маркс і Фрідріх Енгельс у своїх багатотомних працях як-то раз висловилися, що хвороба - це не що інше, як стесненная у своїй свободі життя. Вони, безумовно, праві, особливо, якщо мова йде про такому важкому і невиліковне захворювання, як діабет. Симптоми хвороби повинен знати кожен, у кого є до неї схильність. Якщо у вас в роду були хворі на діабет, то має сенс періодично перевіряти кров на цукор, і уважно стежити за станом свого здоров'я.

Відомі такі типи цукрового діабету: діабет 1 типу, цукровий діабет 2 типу та гестаційний діабет. Симптоми діабету 1 та 2 типів у чому схожі. При обох типах рівень цукру в крові зашкалює за норму, при цьому знижений вміст глюкози. Діабет 1 типу формується при відсутності інсуліну, так як клітини, що виробляють його, руйнуються імунною системою з причин, не відомим медикам і вченим. Несприйняття інсуліну клітинами організму, викликає діабет 2 типу. Ці типи цукрового діабету обумовлені тим, що клітини не отримують необхідну кількість глюкози.

Якщо ви підозрюєте у себе діабет, симптоми такого характеру повинні підтвердити або зруйнувати ваші сумніви:
Перший ознака підвищення рівня цукру в крові - це часті позиви до сечовипускання. При патології вироблення інсуліну або його бездіяльності, порушується робота нирок - вони перестають фільтрувати цукор з крові, і намагаються виділити з крові додаткову рідину, щоб розчинити накопичення цукру. Це призводить до того, що сечовий міхур постійно наповнюється, в результаті чого ви змушені мочитися частіше звичайного.

Другий ознака починається діабету - незмінна спрага. Ви відчуваєте потребу споживати набагато більше рідини, ніж раніше. Тим самим організм намагається відновити водний баланс, так як за причини вищевказаного ознаки настає зневоднення.

Діабет, симптоми якого проявляються швидкою втратою ваги, швидше за все, 1 ступеня. Суть явища можна пояснити двома версіями: вплив вірусів на клітини підшлункової залози або аутоімунна реакція організму, коли клітини, що виробляють інсулін, схильні до руйнування з боку імунної системи організму. В обох випадках організм починає шукати додаткове забезпечення клітин цукром, і в результаті відбувається стрімке руйнування м'язової та жирової тканин. Діабет 2 типу розвивається не так швидко, а по мірі зростання резистентності до інсуліну, тому різкої втрати ваги не спостерігається.

Всі типи цукрового діабету викликають у хворого слабкість і швидку стомлюваність. Це також наслідок неправильного використання цукру. Інсулін має допомагати засвоювати цукор клітинами організму, а замість цього цукор залишається в крові і не надходить у клітини, які в результаті відчуває енергетичне голодування. А людина, що хворіє на діабет, весь час відчуває слабкість і занепад сил.

Якщо вам нещодавно діагностований діабет, симптоми якого, крім інших, проявляються у вигляді поколювання і оніміння кінцівок, то можна з великою часткою впевненості стверджувати, що діабету у вашому організмі вже кілька років. Діабет 2 типу викликає повільне і практично непомітне руйнування нервових закінчень. Цей синдром називається невропатією. Тільки суворе спостереження за своїм здоров'ям і контроль цукру дозволяє зменшити ризик її виникнення.
Крім перелічених симптомів, слід звернути увагу на наступні прояви діабету: сухість шкіри, свербіж тіла, погіршення зору, постійні інфекційні захворювання, тривале загоєння пошкоджень шкіри, поява гематом та крововиливів навіть після незначних пошкоджень.

Дізнайтеся, чи загрожує вам діабет: симптоми описані досить докладно. Але навіть у разі підтвердження діагнозу, не поспішайте впадати в депресію. На сьогоднішній день існує багато способів тримати цукровий діабет «у вузді». Наприклад, недавно з'явився на ринку медико-технологічного обладнання апарат «ПРОДУКТ Х». Неважливо, які типи цукрового діабету здолали хворого, інноваційна розробка допоможе впоратися з нездужанням і ускладненнями. Дія «ПРОДУКТ Ха» змушує клітини організму знову реагувати на глюкозу належним чином. Докладна інструкція до застосування апаратом «ПРОДУКТ Х» дозволить значно полегшити протягом такого «прихованості» захворювання, як діабет 2 типу, і значно підтримає хворого на діабет 1 типу.

І пам'ятайте діабет - це не вирок, це всього лише деякі обмеження, які при правильному підході легко адаптувати в повсякденному житті. Будьте здорові!

Можливість Прожити До 100 Років Існує Не Виключно У Досить Здорових Людей, Але Також І У Страждаючих Різними Хронічно

Можливість прожити до ста років є не тільки у відносно здорових людей, але і у хворих з різними хронічними захворюваннями. Можливість розміняти другу далее


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі