Цукровий діабет симптоми - ознаки цукрового діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Цукровий діабет симптоми - ознаки цукрового діабету

 

Безумовно, багато часом замислюються про те, наскільки цілісно і непохитно їх здоров'я. Задаються питанням, чи не загрожують їм страшні захворювання, такі як СНІД, рак або цукровий діабет. Симптоми хвороб докладно описані в різних медичних посібниках, багато інформації в Інтернеті. Ось і ця стаття повідає нам про основні ознаки цукрового діабету, принципи поділу на типи захворювання та способи лікування.

Цукровий діабет має три типу, дещо відрізняються між собою. Найбільш легким і носять тимчасовий характер є гестаційний діабет. Найчастіше гестационное діабетичне стан виявляється при вагітності і проходить після пологів. Але жінкам, які пройшли через діабет вагітних слід уважно стежити за своїм здоров'ям, так як з плином часу може проявитися цукровий діабет 2 типу.

Цей тип діабету виражається в тому, що клітини організму, що відповідають за розщеплення інсуліну, просто перестають сприймати його. Причому захворювання ніяк не показує себе протягом декількох років, тому при підозрі на цукровий діабет, симптоми потрібно відстежувати дуже чуйно. Якщо в останні місяці ви відчуваєте слабкість і швидко втомлюєтеся, якщо вас постійно мучить спрага, а позиви до сечовипускання стали частіше незалежно від споживання рідини, якщо ви відчуваєте різкі коливання ваги в бік схуднення, то з певною часткою ймовірності можна стверджувати, що у вас цукровий діабет. Симптоми цукрового діабету однакові при ИЗСД і при ИНЗД, єдина відмінність у змінах маси тіла: при інсулінозалежному діабеті вага падає, а при інсуліннезалежному діабеті часто спостерігається надмірність ваги.

Діабет 1 типу розвивається при відсутності в організмі інсуліну, що відбувається в результаті руйнування виробляють інсулін клітин. Руйнує їх власна імунна система людини, беручи за ворожі організму клітини. Чому так відбувається, досі достеменно невідомо. Це є причиною того, що цукровий діабет не вивчений до кінця, і вважається невиліковним захворюванням.

Цукровий діабет 2 типу та діабет 1 типу увазі постійний моніторинг за рівнем цукру в крові. У першому випадку це допоможе уникнути невропатії, тобто оніміння кінцівок, що нерідко проявляється при такому захворюванні, як цукровий діабет 2 типу. А при симптомах, які вказують на діабет 1 типу, слід вимірювати рівень цукру в крові кілька разів на добу: перед прийомами їжі або перед кожною ін'єкцією інсуліну, і обов'язково на ніч.

Якщо діагноз «діабет 1 ступеня» поставлений недавно, то в перший час, крім 3-4 раз на добу, має сенс вимірювати рівень цукру і вночі. Це дозволить вам проконтролювати можливе настання гіпоглікемії та запобігання цього неприємного слідства, яке дає цукровий діабет. Симптоми настання гіпоглікемічного стану наступні: людину кидає в жар і піт, настає загальна слабкість і різко загострюється почуття голоду, проявляється втому і дратівливість. Іноді хворий відчуває себе розгубленим і відчуває головний біль.

Так як діабет і всі супутні ускладнення є досить серйозними захворюваннями, при найменших підозрах на цукровий діабет, симптоми якого дають про себе знати з лякаючою регулярністю, слід звернутися до лікаря. Призначене лікування разом із засобами народної медицини дозволять вести повноцінне життя ще дуже довгі роки, особливо, якщо діагностовано цукровий діабет 2 типу. До того ж нещодавно винайдений апарат «ПРОДУКТ Х» також дасть можливість відчувати себе відносно нормально. Його вплив допомагає клітинам організму знову адаптуватися до відповідного реагування на глюкозу. Нині сміливо можна стверджувати, що подібної розробки в медико-технологічному світі ще не було.

Ураження очей у дітей хворих на цукровий діабет

У хворих на цукровий діабет дітей може спостерігатися діабетична нейроретинопатия, тобто виникають порушення у всіх елементах сітківки – оболонки далее

Принадлежит категории

Симпромы


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі