Від чого страждають хворі на діабет? : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Теплицы под пленку и поликарбонат в Чернигове.

Від чого страждають хворі на діабет?

 

Зрозуміло, що хворі на діабет страждають від важкого і невиліковного захворювання, яким є цукровий діабет 2 типу або 1-го - не суть важливо, в обох випадках ця хвороба проявляє себе самими неприємними ознаками. Але ще задовго до утвердження діагнозу людина починає відчувати себе погано: багаторазово посилюється відчуття спраги, частішають позиви до сечовипускання, з'являються слабкість і дратівливість. Крім того, відзначаються різкі коливання ваги: найчастіше хворі на діабет швидко худнуть - при діабеті 1-го типу, але якщо діагностовано цукровий діабет 2 типу, то паралельно розвивається ожиріння.

Хворі на діабет часто близькі до гипогликемическому станом, постійно відчувають втому і занепад сил. При діагноз цукровий діабет 2 типу рекомендовано всіляко підтримувати організм, так як він перестає адекватно реагувати на інсулін. З цієї причини в крові концентрується цукор, який і спричиняє діабетикам значні страждання.
Яким чином можна допомагати організму, якщо цукровий діабет 2 типу вже вступив у свої права? По-перше, регулярне відвідування лікаря і незмінний контроль над рівнем цукру в крові. Своєчасне реагування на підвищення рівня цукру в відносною мірою убезпечити діабетика.

По-друге, лікування цукрового діабету. Можна скільки завгодно довго говорити про те, що цукровий діабет 2 типу та діабет 1 типу невиліковні, але краще все-таки стежити за своїм станом і приймати необхідні заходи по боротьбі з діабетом. Крім лікування, призначеного спостерігає лікарем, варто звернути увагу на лікування діабету народними засобами. Безліч рецептів, зібраних цілителями і перевірених масою людей, матимуть позитивний вплив на організм, виснажений цукровий діабет.

По-третє, дієта при цукровому діабеті вимагає суворої ретельності. Дотримуючись дієти, можна змусити свій організм перешкоджати неполадок, викликаних неправильною роботою підшлункової залози та імунної системи. Дієта при цукровому діабеті зазвичай включає в себе молочні продукти і продукти рослинного походження. Дуже вітається сыроядение - і як похідне слова «сире», і як утворене від слова «сир». Тобто хворі на діабет повинні вживати в їжу багато сирих овочів і фруктів, а також сир - особливо добре, якщо він домашній, з цілющого козячого молока.

По-четверте, цукровий діабет 2 типу трохи здає свої позиції, якщо хворий намагається дотримуватися здорового способу життя і намагається поступово знижувати вагу, надлишком якого страждають багато хворі на діабет 2 типу. Басейн, нескладна фітнес-програма, душ Шарко, велотренажери - на самому початку хвороби всі ці заходи принесуть тільки користь. Звичайно, якщо цукровий діабет 2 типу зайшов вже далеко, то слід до всіх подібних дій ставитися з великою обережністю.

По-п'яте, сьогодні, в століття високих наукових розробок і загальної роботизації, ринок медичних технологій переповнений різноманітними приладами биомагнитного впливу на організм - призначення яких лікувати діабет. До них відноситься, наприклад, апарат «ПРОДУКТ Х». Вплив апарату примушує клітини організму «згадати про своє призначення і знову сприймати і переробляти глюкозу належним чином. На даний момент можна сміливо ратифікувати позитивний вплив «ПРОДУКТ Ха» на організм, який здолав цукровий діабет 2 типу.

Звичайно, в цілях лікування від діабету застосування лише апарату не дасть швидких результатів. Але комплексне лікування, дієта при цукровому діабеті, моніторинг рівня цукру в крові та використання «ПРОДУКТ Ха» можуть створити диво!

І під кінець, подумки повертаючись до початку статті, задамося питанням: від чого ж страждають хворі на діабет? Крім усього іншого, вони страждають від нечуйності оточуючих людей. Пам'ятайте про те, що вашим близьким, якщо вони хворі на діабет, дуже нелегко. Проявіть душевність!

8 порад, як уникнути ускладнень при діабеті

8 порад, як уникнути ускладнень при діабеті

Фахівці перебувають у переконанні, що з діагнозом цукрового діабету є можливість прожити активну довге життя. Головне знати, як не допустити далее

Принадлежит категории

Осложнения
Симпромы


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі