Перші ознаки діабету - початок небезпечного шляху : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Перші ознаки діабету - початок небезпечного шляху

 

М. Бергер заявив, що «Хворіти на діабет - все одно, що вести автомобіль по жвавій трасі. Потрібно просто знати правила руху!» Це твердження вірно на всі сто відсотків, так як тільки жорсткий самоконтроль і дотримання нескладних рекомендацій допоможуть хворому діабетом прожити довге і насичене життя.

Зазвичай ознаки діабету стають помітними, коли діабет 1 типу або 2 типу вже щільно «оселився» в організмі. Прискорене сечовипускання при постійній жадобі, незмінна слабкість, занепад сил, поколювання і оніміння кінцівок, свербіж і сухість шкіри, а також тривале загоєння пошкоджень. При діабеті 2 типу характерно ожиріння, а діабет 1 типу викликає несподівано швидку втрату м'язової і жирової маси.

Ознаки діабету можуть спочатку братися за сторонні нездужання, причисляться до втоми, але незабаром людина розуміє, що з ним відбувається щось надзвичайно неприємне. До вищеперелічених симптомів додається зниження зору, слабка опірність організму інфекціям і швидко проявляються гематоми навіть при несуттєвих ударах. Зазвичай ознаки діабету схожі при обох типах, але у разі захворювання на діабет 2 типу важче діагностувати хворобу, так як вона менш очевидна, ніж діабет 1 типу.

Діабет 1 типу проявляється на тлі відсутності в організмі інсуліну: клітки, його виробляють, активно руйнуються власної імунної системою, яка раптом перестає «дізнаватися» виробляють інсулін клітини «своїх». Принцип їх дії в даний час незрозумілий, тому цукровий діабет досі вважається невиліковною хворобою.

Хворі на діабет змушені вести обмежений спосіб життя з того часу, як ознаки діабету перетворилися у підтверджений діагноз. З цього моменту все звичне існування кардинально змінюється: режим, звички, раціон... Якщо у людини цукровий діабет, харчування його зазнає радикальні метаморфози, адаптуючись під потреби діабетика. Молочні продукти і рослинна їжа - це найбільш переважний меню при діагноз цукровий діабет. Харчування має бути дробовим, їсти часто, але потроху. Неважливо, діабет 1 типу або 2 типу завоював організм людини, дієта при цьому захворюванні обов'язкова.

Однак, мало дотримуватися дієти і вчасно приймати лікарські засоби, щоб випередити ознаки діабету. Це діабет 1 типу досить передбачуваний, а діабет 2 типу часто маскується під будь-які захворювання, тільки не цукровий діабет. Харчування, контроль за рівнем цукру в крові, постійний моніторинг за станом, прийом інсулін вмісних препаратів, застосування засобів народної медицини - тільки комплексний вплив на діабет може допомогти хворому відчути себе краще. Ще одним елементом, спрямованим на покращення стану хворого, є апарати, що діють за принципом біо-магнітного випромінювача. Однією з таких розробок став новітній прилад «ПРОДУКТ Х», який був створений за участю лікарів-ендокринологів. На молекулярному рівні впливає на роботу клітин організму, «ПРОДУКТ Х» значно полегшує страждання людини, що хворіє на діабет. Вже доведено, що застосування «ПРОДУКТ Ха» реально підтримує хворих таким складним і важким захворюванням, як діабет 1 типу і 2 типу.

Необов'язково чекати, коли ознаки діабету перетворяться в загрозливе для життя захворювання - можна використовувати «ПРОДУКТ Х» у профілактичних цілях вже при перших симптомах цукрового діабету. У комплексі протидіабетичних заходів його вплив буде найбільш цілеспрямовано.

Несолодкі або майже несолодкі борошняні страви, а також страви з сиром, яйцями, овочами і фруктами

Хоча ця книжка присвячена солодкого, в цьому розділі даються рецепти несолодких або майже несолодких борошняних страв, і виправданням служить мені далее

Принадлежит категории

Осложнения
Симпромы


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі