Цукровий діабет у дитини: правила поведінки дітей. : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Цукровий діабет у дитини: правила поведінки дітей.

 

Цукровий діабет 1 типу - важке невиліковне захворювання, причини виникнення і швидкого розвитку якого на даний момент часу ще не вивчені досконально. На жаль, в медичній практиці зустрічаються випадки, коли цукровий діабет виявляється у дітей, причому навіть у самих маленьких. Діабет у дитини найчастіше виявляється тоді, коли хвороба вже встигла добряче зашкодити дитячому організму. Хоча цукровий діабет у дітей спостерігається не так часто, як у дорослих захворювання протікає набагато важче і відповідає дорослому діабету у важкій формі.

Дітей вражає, в основному, цукровий діабет 1 типу, тому вони потребують регулярних ін'єкціях інсуліну. Але якщо для дорослих пропущений укол пройде практично непоміченим, то для дитини, хворої на діабет, введення інсуліну повинно бути систематичним, інакше пропуск уколов може справити вкрай негативний вплив на організм. Після ін'єкції інсуліну потрібно вжити в їжу деяку кількість вуглеводів, і у виконанні цієї вимоги часто криються труднощі терапії дитячого цукрового діабету. Хворої дитини інколи неможливо змусити з'їсти необхідну кількість вуглеводів, але невиконання цього правила може призвести до гипогликемическому станом. Діабет у дитини диктує свої постулати, і якщо інсулін доводиться вводити 2-3 рази на день, то найбільша його кількість слід ввести в той часовий період, коли дитина приймає їжу охочіше. Разнообразив раціон і наситивши його легкозасвоюваними вуглеводами, а також пристосувавшись до режиму харчування і поєднавши його з режиму введення інсуліну, можна припускати певний успіх у лікуванні дитячого діабету.

Діабет у дітей з'являється при недостатній роботі виробляє інсулін апарату підшлункової залози, що може бути спровоковано перенесених інфекційних або вірусним захворюванням. Але з чого б не почалося захворювання цукровим діабетом, перебіг хвороби ускладнюється постійними інфекційними недугами. У такі періоди рекомендовано застосування інсулінової терапії в більшій кількості, ніж звичайно.

Діабет у дитини не виключає можливості занять фізкультурою, більше того, лікарі радять всіляко розвивати фізичний стан дитини, хворої на діабет. Навіть якщо у дитини або підлітка цукровий діабет 1 типу, йому треба багато часу проводити на відкритому повітрі, поєднувати нескладні фізичні вправи і розвиваючі завдання, повноцінно харчуватися і взагалі прагнути вести нормальний спосіб життя, наскільки це можливо. Але при цьому хворий на діабет дитина повинна незмінно перебувати під контролем дорослих, які вміють у разі чого надати першу допомогу при гіпоглікемії, ввести інсулін, а також знають, як у відповідності з таблицею заміни продуктів провести аналогічну заміну вуглеводів в залежності від смаків дитини.

Так як цукровий діабет 1 типу викликає симптоми, схожі з діабетом 2 типу, то спостереження і ретельне дотримання рекомендацій лікаря слід починати негайно - з моменту діагностування захворювання, адже такий тип діабету розвивається швидше. Діабет у дитини, крім звичайних ознак, проявляється у вигляді сухості слизових оболонок носа і рота, подразнення шкірних покривів в області геніталій і невідповідна віком апетит, який супроводжується різкою втратою ваги. Крім того, відзначається затримка статевого розвитку, нерідко вимагає гормональної терапії поряд з основним лікуванням. Але, як показує світова багаторічна практика, своєчасне грамотне лікування такого захворювання, як діабет, у дітей різного віку проходить досить успішно: діти нормально вчаться, добре розвиваються в фізичному аспекті, ростуть у відповідності з ровесниками і стають повноцінними дорослими людьми.

Цьому значною мірою сприяє лікування діабету народними засобами, гомеопатія і використання медичних технологій. Однією з останніх розробок в області медико-технологічних приладів для терапії діабету є апарат «ПРОДУКТ Х». Прилад впливає на клітини дитячого організму цілеспрямовано, змушуючи їх розщеплювати глюкозу в крові належним чином. Діабет у дитини, систематично піддається впливу «ПРОДУКТ Ха», вже не несе глобального проблематичного характеру, так як навіть цукровий діабет 1 типу протікає з найменшими ускладненнями. Вже зараз можна з упевненістю заявити, що інновація дозволить тримати під суворим контролем діабет у дітей, і одного разу, можливо, перемогти його!

Під Час Фізичних Вправ Мозок Спалює Молочну Кислоту

Молочну кислоту Людський мозок знищує годинник фізичних вправ. Команда датських і голландських дослідників виконала цікаве дослідження про джерела далее


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі