Причина Цукрового Діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Причина Цукрового Діабету

 

В організмі людини, хворого на цукровий діабет, порушена функція підшлункової залози: вона виробляє меншу кількість інсуліну або вироблений секрет не володіє потрібними якостями. Це захворювання - одне з найпоширеніших у сучасній Росії, і вік хворих, уражених цукровий діабет, поступово знижується. У чому причини діабету?

У кожному конкретному випадку причина діабету - або комплекс причин - дуже індивідуальна, але серед причин цукрового діабету, за запевненням фахівців, точно немає ризику зараження вірусом повітряно-крапельним шляхом.

Дуже часто обиватель пов'язує діабет з назвою самого захворювання, відносячи до чи не головної причини надмірне вживання цукру. Чи має дана думка наукове обґрунтування? Як заявляють фахівці, зв'язок між причиною хвороби і пристрастю до солодкого чаю і тістечком непряма: найчастіше ласуни - люди з великою вагою, гладкі і малорухомі. Саме надлишок ваги, ожиріння і є одним з головних факторів ризику і називається першою серед причин цукрового діабету.

Не менш поширеною причиною хвороби є спадковість: схильність до цукрового діабету в організмі людини, серед родичів якого є хворі на цю недугу, досить висока, а в поєднанні з додатковими факторами - зростає до 80%!
Серед можливих причин цукрового діабету необхідно відзначити і вплив на залози внутрішньої секреції деяких захворювань. Так, в результаті панкреатиту, раку або механічних травм підшлункової залози та інших подібних уражень організму, в підшлунковій залозі людини перестає належним чином вироблятися інсулін. До речі, до діабету при наявності перерахованих вище факторів ризику можуть призвести звичайні вірусні інфекції типу грипу, віспи або краснухи.

Причиною хвороби буває також ослаблення організму під впливом нервового стресу! Кожне з цих негативних явищ може стати причиною діабету огрядного чоловіка в солідному віці.

На жаль, час теж не є союзником організму, схильного до діабету: з віком ризик захворювання активно зростає. Статистика показує невтішну картину: кількість хворих на цукровий діабет з кожним десятиліттям після п'ятдесяти років збільшується вдвічі.

Таким чином, можна впевнено сказати, що в більшості випадків причин захворювання на цукровий діабет кілька. Поєднання факторів ризику з небезпечними зовнішніми впливами на організм людини призводить до ураження підшлункової залози і провокує недугу. Гормональні порушення такого роду без впливу названих причин вкрай рідкісні, але можливі в результаті алергічних реакцій на деякі лікарські препарати або як наслідок зловживання алкоголем. Знаючи причини діабету і фактори ризику, що призводять людини до діагнозу «цукровий діабет», лікарі рекомендують стежити за вагою, не допускати фізичних перевантажень і приймати регулярні профілактичні заходи, щоб причини захворювання так і залишилися лише факторами ризику.

Ваша команда по лечению сахарного диабета

Ваша команда по лечению сахарного диабета

Люди, которые больны сахарным диабетом, работают с большой командой по его лечению, которая может включать в себя основного доктора, диетолога, далее


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі