Важка дорога велосипедистів з діабетом 1 типу в Тур де Франс : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Важка дорога велосипедистів з діабетом 1 типу в Тур де Франс

 

Цукровий діабет 1-го типу, при якому потрібні регулярні ін'єкції інсуліну, є важким захворюванням - але сучасні препарати дозволяють хворим вести цілком нормальний спосіб життя. Це в найближчі дні доведе незвичайна команда велосипедистів.

З 7-го по 9 листопада в Південно-Африканській Республіці відбудеться веломарафон - спортсмени планують проїхати по дорогах країни 1 200 км протягом 48 годин.

У складі команди 16 велосипедистів з 10 країн - але це незвичайні спортсмени: у кожного з них кілька років тому був виявлений цукровий діабет 1-го типу.

З допомогою веломарафону спортсмени хочуть привернути увагу світової громадськості до проблеми хворих цією формою діабету дітей з бідних країн, у яких немає можливості отримувати такий необхідний їм інсулін.

Крім цього, велосипедисти-діабетики хочуть продемонструвати мільйонам хворих на діабет 1-го типу, що, незважаючи на хворобу, завдяки досягненням сучасної медицини і фармакології, люди, які страждають на інсулінзалежний діабет, можуть не тільки вести нормальний спосіб життя, але і займатися спортом.

Команда незвичайних велосипедистів було організовано кілька років тому завдяки зусиллям співробітників норвезької фармацевтичної компанії Novo Nordisk, одного з найбільших світових виробників препаратів інсуліну.

Зрозуміло, на трасі марафону крім механіків команду буде також супроводжувати і бригада медиків.

Команда Team Novo Nordisk дуже хоче домогтися права на участь в одній з найпрестижніших велогонок світу Тур де Франс (Tour de France) - спортсмени планують дебютувати в цих змаганнях у 2021 році, коли відзначатиметься 100-річчя відкриття інсуліну.

Очолює команду Team Novo Nordisk Філ Сазерленд (Phil Southerland), у нього цукровий діабет 1-го типу був виявлений ще в 1982 році, коли Філу було всього 7 місяців.

У віці 12 років він захопився велосипедним спортом і незабаром виявив, що це заняття значно полегшує симптоми хвороби.

Цукровий діабет у дитини: правила поведінки дітей.

Цукровий діабет 1 типу - важке невиліковне захворювання, причини виникнення і швидкого розвитку якого на даний момент часу ще не вивчені досконально. На далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі