Важка дорога велосипедистів з діабетом 1 типу в Тур де Франс : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Важка дорога велосипедистів з діабетом 1 типу в Тур де Франс

 

Цукровий діабет 1-го типу, при якому потрібні регулярні ін'єкції інсуліну, є важким захворюванням - але сучасні препарати дозволяють хворим вести цілком нормальний спосіб життя. Це в найближчі дні доведе незвичайна команда велосипедистів.

З 7-го по 9 листопада в Південно-Африканській Республіці відбудеться веломарафон - спортсмени планують проїхати по дорогах країни 1 200 км протягом 48 годин.

У складі команди 16 велосипедистів з 10 країн - але це незвичайні спортсмени: у кожного з них кілька років тому був виявлений цукровий діабет 1-го типу.

З допомогою веломарафону спортсмени хочуть привернути увагу світової громадськості до проблеми хворих цією формою діабету дітей з бідних країн, у яких немає можливості отримувати такий необхідний їм інсулін.

Крім цього, велосипедисти-діабетики хочуть продемонструвати мільйонам хворих на діабет 1-го типу, що, незважаючи на хворобу, завдяки досягненням сучасної медицини і фармакології, люди, які страждають на інсулінзалежний діабет, можуть не тільки вести нормальний спосіб життя, але і займатися спортом.

Команда незвичайних велосипедистів було організовано кілька років тому завдяки зусиллям співробітників норвезької фармацевтичної компанії Novo Nordisk, одного з найбільших світових виробників препаратів інсуліну.

Зрозуміло, на трасі марафону крім механіків команду буде також супроводжувати і бригада медиків.

Команда Team Novo Nordisk дуже хоче домогтися права на участь в одній з найпрестижніших велогонок світу Тур де Франс (Tour de France) - спортсмени планують дебютувати в цих змаганнях у 2021 році, коли відзначатиметься 100-річчя відкриття інсуліну.

Очолює команду Team Novo Nordisk Філ Сазерленд (Phil Southerland), у нього цукровий діабет 1-го типу був виявлений ще в 1982 році, коли Філу було всього 7 місяців.

У віці 12 років він захопився велосипедним спортом і незабаром виявив, що це заняття значно полегшує симптоми хвороби.

Звичайний Клітинний Білок Замінить Морфій

Клітинний білок може замінити загальний наркоз. Клітинний поліпептид використовують для діагностики раку передміхурової залози. Цей поліпептид, як далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі