Поради УДС: як обрати глюкометр : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Поради УДС: як обрати глюкометр

 

Згідно FDA на ринку є 25 різних типів Глюкометрів. Вони не є однаковими. Ви повинні взяти до уваги наступні характеристики при виборі:

 • Швидкість тестування
 • Розмір
 • Пам'ять (здатність зберігати результати)
 • Ціна

Критерії вибору глюкометра:

 • Простота в експлуатації. Складне управління приладом уповільнює процес тестування;
 • Технічні характеристики (швидкість проведення аналізу, тип тест-смужок тощо);
 • Точність вимірювання. Цей параметр, звичайно, не визначається виробником, але тим не менш, об'єктивний досвід потрібно враховувати;
 • Зручність і надійність: компактність, розмір дисплея, міцність приладу і т. д.

У більш нових моделей є автоматичний таймер, коди і сигнали помилок, допомога в калібруванні. Деякі виголошують результати голосом для людей, у яких з слабкий зір.

Глюкометр має вигляд пристрою з екраном, на якому відображаються результати дослідження. Багато з них показують результати за дуже короткий час (від 5 до 60 секунд) і мають пам'ять на велику кількість вимірів, що дозволяє більш точно відобразити картину підвищення цукру.

Для того щоб виміряти рівень глюкози потрібно всього 1-2 мкл крові (одна невелика крапля). До приладу в комплекті йдуть тест-смужки та ланцети, які можна буде купувати потім у міру необхідності. На тест-смужку наноситься крапля крові, і потім вона вставляється в сам глюкометр. При купівлі тест-смужок обов'язково потрібно враховувати вид використовуваного Приладу. Ланцети або спеціальні голки необхідні для проколу шкіри та отримання крові. Придбані ланцети є стерильними.

Для того щоб процедура взяття крові була максимально зручною і безболісною існують спеціальні шприц-ручки, автоланцеты та інші прокалыватели пальця.

Кращий десерт від діабету

Кращий десерт від діабету

Низький глікемічний індекс, здатність знижувати вміст цукру в крові і захищати від хвороб серця, велика кількість антиоксидантів, які дарують далее

Принадлежит категории

Глюкометр


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі