Дідів випускає нові "алгоритми", які ніколи не будуть застосовані : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Дідів випускає нові "алгоритми", які ніколи не будуть застосовані

 

«Метою даного посібника є стандартизація та оптимізація надання медичної допомоги хворим на ЦД у всіх регіонах Росії на засадах доказової медицини».

Проблема цукрового діабету у всьому світі прийнята не лише як медична, але і соціальна. Справжня чисельність хворих на ЦД в Росії приблизно в 3-4 рази більше офіційно зареєстрованою і досягає 9 - 10 млн осіб, що складає близько 7 % населення.

У міжнародний день діабету виникають кілька запитань:

До уряду Росії і міністерству охорони здоров'я - якщо є алгоритми та технології лікування діабету, чому немає професійно розробленої федеральної програми боротьби з діабетом, з перспективою поетапного впровадження ефективних міжнародних стандартів лікування? логічного і зрозумілого розподілу повноважень федеральної і регіональних влад відповідального бюджету?

До законодавчої влади - чому оперативно не вирішується питання впровадження нових та ефективних технологій по боротьбі з діабетом в Росії?
Де реальне обговорення незалежних думок пацієнтів з цукровим діабетом і реальне незалежну думку громадських організацій за найгострішу проблему цукрового діабету?

Названі небезпечні ліки від діабету

Названі небезпечні ліки від діабету

Відомі препарати для лікування цукрового діабету 2 типу підвищують ризик смерті, заявили американські медики, грунтуючись на результатах нового далее

Принадлежит категории


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі