Синє коло обєднує навколо : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

стельки с супинатором подробнее

Синє коло обєднує навколо

 

Що за синє коло?

Це універсальний символ лікування діабету. До 2006 року такого загального символу діабету не було. Мета символу діабету:надати діабету спільної ідентичності;підтримка всіх існуючих зусиль з підвищення обізнаності про діабет;сприяти новим видам діяльності у подоланні діабету та його ускладнень,довести проблематику діабету до відома широкої громадськості,брендувати боротьбу з захворюваністю на діабет.

Історія виникнення синього кола

Початково знак був розроблений для ООН. Постанова Організації Об’єднаних Націй з діабету була відповіддю на пандемію цукрового діабету, і мала на меті її придушення ресурсами охорони здоров’я в усьому світі. Кампанії мобілізували зацікавлених діабетом на спільну справу реалізації постанови Організації Об’єднаних Націй в області діабету. Організація Об’єднаних Націй 20 грудня 2006 року прийняла постанову № 61/255 про “Всесвітній день боротьби з діабетом”.

Чому коло?

Коло часто зустрічається в природі і тим самим широко застосовується людиною з давніх-давен. Значення кола переважно позитивні. У різних культурах коло може символізувати життя і здоров’я. Найбільш важливим для кампанії те, що коло символізує єдність. Наші спільні сили є ключовим елементом, який зробив цю кампанію такою особливою. Світова спільнота діабету зібралася разом, щоб підтримати постанову ООН про діабет і повинна залишатися єдиною, щоб змінити ситуацію.

Чому синє?

Синій колір кола відображає колір неба, під прапором Організації Об’єднаних Націй. Прямуючи до поліпшення діабету в надзвичайних ситуаціях. Труднощі лікування діабету посилюються в умовах надзвичайних ситуацій. Географічний контекст може варіюватися, але досвід знедолених людей не має аналогів у всьому світі. Такі фактори, як нестача продовольства, житла, електроенергії і прісної води, стрес і втрата ліків роблять його важким для людей з діабетом, що керують своїм станом, піддаючи своє життя більшому ризику, ніж населення в цілому.

За останні 20 років понад 6000 стихійних лих, негативно позначаються на житті більше ніж 5 мільйонів людей по всьому світі. Негайне занепокоєння після стихійних лих, зазвичай викликають інфекційні захворювання. Тому Міжнародна Діабетична Федерація (IDF) розробила TIDES (Towards Improve-ment in Diabetes in Emergency Settings – Прямуючи до поліпшення діабету в надзвичайних ситуаціях) – програми для вирішення цієї проблеми. Основна мета TIDES – робота з іншими організаціями в галузі охорони здоров’я, такими як Червоний Хрест, Червоний Півмісяць та організації “Лікарі без кордонів” для зниження захворюваності і смертності серед людей з діабетом у період після природних або антропогенних лих, за допомогою інформування, взаємодії та освіти. Запропонована стратегія полягає в забезпеченні установ у надзвичайних ситуаціях у всьому світі відповідними «планами дій для людей з діабетом у надзвичайних ситуаціях».


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі