Лікування Цукрового Діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Лікування Цукрового Діабету

 

Цукровий діабет (від лат. diabetes mellitus) - це захворювання, що розвивається в результаті нестачі в організмі інсуліну, що в свою чергу призводить до підвищення цукру в крові. Захворювання протікає хронічно, з повним порушенням обміну речовин. Виділяють два типи цукрового діабету: 1 тип цукрового діабету - це так званий інсулінозалежний, 2 тип цукрового діабету - це протилежність першого типу (інсуліннезалежний).

Про патології цукрового діабету відомо в світі вже досить багато. Лікування цукрового діабету процес сам по собі дуже складний, а методи лікування недуги дуже різноманітні і у всіх у них одна мета - знизити рівень цукру в крові. На сьогоднішній день цукровий діабет є, чи не найпоширенішим захворюванням, тому лікарі і вчені всього світу щодня працюють над розробками нових методів лікування хвороби. Однак варто помітити, що, наприклад, лікування діабету 2 типу практично не можливо і сучасна медицина поки що не знайшла конструктивних методів для його лікування. Лікування діабету 2 типу - це, як правило, дотримання дієти, постійне спостереження лікарем і регулярний прийом медикаментів, що знижують цукор в крові. Зате лікування цукрового діабету 1 типу дається куди простіше, але в теж час цей тип цукрового діабету дуже небезпечний. Якщо хворий на цукровий діабет першого типу не буде поповнювати нестачу інсуліну в організмі, то дуже велика ймовірність летального результату. Лікування цукрового діабету в будь-якому випадку повинно проходити під суворим наглядом лікаря.

Не в жодному випадки не вживайте медичні препарати, про яких Ви прочитали в інтернеті або почули від знайомих. Цукровий діабет - це серйозне захворювання, над яким ламають голови тисячі професійних лікарів всього світу і застосування неправильних препаратів може тільки погіршити ситуацію.

Сучасній медицині сьогодні відомо безліч засобів і методів впливу для лікування хвороби, однак, кожен метод лікування має призначатися лікарем в індивідуальному порядку після обстеження пацієнта. Краще всього якщо у Вас вдома буде завжди під рукою спеціальний прилад, за допомогою якого Ви зможете самостійно визначити рівень цукру в крові і в разі необхідності знизити його.

До речі, в минулому році у Великобританії вченими з Гарвардського університету був розроблений новий спосіб лікування цукрового діабету 1 типу - це медичний комплекс, який дозволяє виробляти організму людини інсулін самостійно. Поки цей метод випробуваний тільки на гризунах, але учені заявляють, що готові протестувати його і на людину. Як видно сучасна медицина розвивається в повну силу, і лікування цукрового діабету 1 типу поступово стає не такою вже великою проблемою для людства.

Що ж стосується лікування хвороб народними засобами, то тут теж є свої майстри та способи лікування цукрового діабету. Існує безліч методів і рецептів для боротьби з цією недугою. Народне лікування цукрового діабету в основному ґрунтується на настої різних трав, які знижують рівень цукру і холестерину в крові. Наведу кілька рецептів лікування хвороби народними засобами:

1) 1 ст. ложку подрібненої кори осики розбавити 2-ма склянками води і прокип'ятити, приймати по ¼ частині три рази в день перед їжею. Курс лікування триває до трьох місяців. Це дуже ефективний засіб для лікування недуги на ранніх стадіях розвитку.

2) 1 ст. ложку сухого подрібненого листя чорниці розбавляють склянкою окропу і настоюють 30-40 хвилин, потім проціджують і приймають в охолодженому вигляді по одній склянці три рази в день.

3) Нирки берези, братки, листя чорниці 20 р., кропива, корінь кульбаби 10 р., звіробій 5 р. Все подрібнити, змішати і запарювати по 4 столові ложки окропом, вживати 3 рази на день по 1/3 склянки.

4) Ще одне цікаве народне засіб від хвороби - це бджолиний продукт в будь-якому його вигляді: віск, стільники, різні види меду. Мед досить непогано сприяє виробленню інсуліну в дуже невеликих кількостях, зрозуміло.

Варто зазначити, що лікування діабету народними засобами не завжди дає очікуваного результату, так як у кожної людини своя схильність і патологія цієї хвороби і перш ніж приступати до народного лікування недуги, краще всього проконсультуватися з лікарем. Лікування діабету народними засобами допомагає в тому випадку, якщо Ви перебуваєте під наглядом лікарем і дотримуєте всі його приписи. Ви запитаєте, навіщо тоді взагалі потрібно це народне лікування діабету, якщо все треба робити тільки з дозволу лікаря? Все дуже просто, ніхто не говорить, що народна медицина безсила в цьому питанні, так дійсно лікування цукрового діабету народними засобами, згаданими вище можливі, але не варто цим зловживати. Народна медицина заснована на спостереженні, комусь одного разу цей відвар допоміг, а для когось він може стати і останнім гладкому. Звідси висновок - потрібно підходити до будь-якого питання, тим більше медичному, з розумом! Відомо багато випадків коли народне лікування різних хвороб оберталося м'яко скажемо неприємними наслідками, ну, а погане не будемо.

На закінчення хочеться сказати пару слів про самих причини виникнення діабету. По-перше, в більшості випадків діабет - це хронічне захворювання, яке передається у спадок. Так, що якщо у Вас в родині хтось хворів даними недугою, не дивуйтеся, що раптом його виявлять у Вас. По-друге, діабет можна придбати і причиною цього буде не правильний спосіб життя! Щоб виключити таку можливість потрібно знову ж вдатися до лікування діабету народними засобами: сюди входить спортивний спосіб життя і правильне харчування. Неправильне харчування і сидячий спосіб життя ведуть до розвитку холестерину в крові, а далі до розвитку хвороби, тому краще вести активний спосіб життя. Робіть хоча б раз в день вечірні прогулянки по лісі, і Ви вже підвищите свій рівень безпеки перед цукровим діабетом. У будь-якому випадку, якщо Вам не пощастило опинитися в рядах тих, хто хворий цим недуг, не здавайтеся! В першу чергу зверніться до лікаря, а вже потім вдавайтеся до лікування діабету народними засобами.

Будьте здорові!

Під Час Фізичних Вправ Мозок Спалює Молочну Кислоту

Молочну кислоту Людський мозок знищує годинник фізичних вправ. Команда датських і голландських дослідників виконала цікаве дослідження про джерела далее


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі