Перевір свій рівень цукру! : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Перевір свій рівень цукру!

 

Цукровий діабет раніше по праву називався хворобою минулого сторіччя, однак тепер усі вчені та медики сходяться в думці, що цукровий діабет – це перша «неінфекційна пандемія», ща зайняла своє почесне місце в списку найпоширеніших хвороб світу після серцево-судинних та онкологічних захворювань. Несвоєчасне виявлення та неадекватне лікування цукрового діабету призводить до ранньої інвалідизації. Кількість хворих на планеті, які страждають на цю хронічну, по життєву ендокринну патологію, на сьогоднішній день вже перевищує 150 мільйонів осіб, при чому близько половини з них хворіють латентним, тобто прихованим, діабетом. Крім того багато десятків мільйонів людей по всьому світі страждають невиявленими формами захворювань, або ж у них є схильність до цієї хвороби, так як вони мають родичів, що хворіють на діабет.

За даними міжнародної спеціальної комісії по діабету, кожні 15 років очікується двократне збільшення кількості хворих на цукровий діабет. У зв’язку з чим виникає необхідність раннього виявлення даної хвороби.

Лікарі рекомендують не рідше 1 разу на рік перевіряти рівень цукру в крові. В умовах ендокринологічних центрів та відділень в лікарнях є всі можливості визначення рівню цукру в крові та сечі методом експрес-діагностики (за 1 хвилину).

Актуальність ранньої цукрового діабету пов’язана з тим, що при даному захворюванні порушуються всі види обміну речовин в організмі, що сприяє розвитку серцево-судинних ускладнень з боку життєво важливих органів, таких як: серце, нирки, печінка та ін. Першими симптомами цукрового діабету можуть бути: постійна сухість в порожнині роту, спрага, часті сечовипускання; незначне похудіння, слабкість, головний біль; рани, що довго не загоюються (діабет вважають вторинним імунодефіцитом), свербіння шкіри, розшатування та випадіння зубів; біль, оніміння та зяб кість кінцівок; погіршення зору.

Якщо діабет вже виник, то необхідно прикласти максиму зусиль, щоб хвороба не прогресувала. Для цього обов’язково поряд з постійним контролем рівня цукру в крові оцінювати ступінь компенсованості цукрового діабету (насиченість крові глюкозою за останні два місяці).

Діабет – не вирок, якщо знати про свою хворобу та контролювати її!

Перевірте рівень цукру в сечі та крові в найближчому закладі охорони здоров’я вже сьогодні, щоб прожити щасливе та здорове життя!

Рассеянный энцефаломиелит

Для заболевания характерно острое развитие очагов демиелинизации в головном и спинном мозге, а также в корешках спинного мозга и стволах далее

Принадлежит категории

Уровень сахара в крови


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі