Турбота про себе при цукровому діабеті : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Турбота про себе при цукровому діабеті

 

Існують, так звані, невиліковні захворювання, одним з яких є цукровий діабет, причини виникнення досі до кінця не вивчені. Думаю, що буде великою самовпевненістю говорити про те, що його можна вилікувати. Це захворювання ендокринної системи, а втручатися в роботу цієї системи дуже небезпечно.

Це захворювання, при якому потрібно виключити з харчування хворого всі напої, окрім води. (Про те, яку воду треба пити, читайте в статті «Яку воду потрібно пити?») Навіть соки, людині, яка страждає цим захворюванням, не потрібні. Вітаміни можна отримувати з свіжих солодких фруктів, наприклад, з яблука. Хворому на цукровий діабет потрібна лише чиста, якісна вода, так як його кров засахарена.

Причини виникнення цукрового діабету до кінця ще не з'ясовані. Існує припущення, що з-за відсутності жирів, таких як: вершкове, рослинне масло, в організмі починається вироблення цукрів. Помічено, що після того, як у світі стала пропагуватися знежирена дієта - різко підвищився рівень захворюваності на цукровий діабет. Справа в тому, що печінка, не отримуючи достатньої кількості енергії (постачальниками такої енергії є саме жири), буде підвищувати цукор, який теж є джерелом енергії, при цьому, надмірно навантажуючи підшлункову залозу.

Було також помічено, що якщо печінка чиста і в ній не живуть паразити, то цукровий діабет не виникає. Звичайно, буває спадковий діабет, що виникає в дитинстві. Проте ніхто не знає причин його виникнення.

Дані статистики показують, що кожна четверта людина у світі, що страждає цим захворюванням.

Якщо зробити висновок з наведених вище досліджень, то цукровий діабет, причини виникнення якого тісно пов'язані з поганим станом печінки. Тому, важливо постійно стежити за здоров'ям і чистотою цього органу.

Існує якийсь особливий вид лікування цукрового діабету? Ні! Є нормальний спосіб життя (про те, від чого залежить наше здоров'я, читайте в статті «Здоров'я - незбагненна таємниця, або результат вашої праці?»), який тісно пов'язаний з необхідними фізичними навантаженнями, вживанням достатньої кількості води, прийому «розумної їжі».

На сьогоднішній день фармацевтичні компанії зацікавлені в тому, щоб хворі на цукровий діабет постійно використовували інсулін. Але, якщо людина почала використовувати інсулін, що «зіскочити» з нього досить складно.

Як же бути?

Для чого людині потрібно позбутися від цього важкого захворювання? Для того щоб жити повноцінним життям. А, що можна вважати повноцінним життям?

Деякі хочуть позбутися від хвороб, які виникли завдяки їх способу життя, не для того, щоб змінити свій життєвий стиль, а для того, щоб продовжувати жити так, як звикли. Але, тоді, не варто позбавлятися від наслідків своїх згубних звичок? Не хочете нічого міняти? Тоді продовжуйте жити, як жили і розплачуйтеся за це постійними уколами інсуліну, прийманням ліків і т.д.

Якщо вам більше подобається витрачати зароблені кошти не на хорошу, якісну їжу, приємні подорожі, спілкування з друзями, то можете їх витрачати на ліки, які вам не допоможуть одужати і продовжувати лежати на дивані. Якщо це те, про що ви мріяли - то ваша мрія збулася, і вам не потрібно нічого не змінювати у своєму способі життя.

Але! Якщо ви вирішили в своєму серці бути здоровими, активними, жити цікавим життям, то прийміть наші вітання та рекомендації для того, щоб цього досягти!

Отже, з чого ж почати?

Якщо ви хочете позбутися від будь-якого, я повторюю - від БУДЬ-якого (!), захворювання, то починайте застосовувати природну концепцію здоров'я (про цієї концепції ви можете прочитати в статті «Природна філософія здоров'я»).

В першу чергу, будь-якій людині, що вирішила бути здоровим, потрібно гарненько цього захотіти, тобто почати з психологічної установки на здоров'я. Потім, йому потрібно отримати знання про те, як це можна зробити, які кроки необхідно зробити для досягнення поставленої мети. І, лише потім, слідувати крок за кроком до позбавлення від цієї недуги.

Отже, ми з вами обговорили питання: цукровий діабет причини захворювання, а що робити далі - вирішувати вам. Сподіваюся, що ви приймете правильне рішення - бути здоровим!


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі