Діабет сьогодні : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Діабет сьогодні

 

Діабет це важке захворювання, що призводить до таких ускладнень, як ниркова недостатність, що вимагає застосування гемодіалізу або перитонеального діалізу, проблеми кровоносних судин і нервової системи, наслідком яких можуть бути ампутації кінцівок, сліпота, і такі хвороби серця, як інфаркт або інсульт. Дані зі всього світу говорять про те, що діабет це справжня епідемія. За даними Всесвітньої Організації Здоров’я, близько 300 мільйонів людей хворі на діабет, і прогнози говорять, що протягом 30 років це число збільшиться вдвічі. Дані по Сполученим Штатам змушують встревожиться всерйоз: близько 26 мільйонів людей (8.3% від усього населення) хворі на цукровий діабет, з них лише 19 мільйонів діагностовані.

Дані по Ізраїлю теж не втішають: близько 0,5 мільйона жителів хворі на діабет, і приблизно стільки ж хворі прихованим діабетом, не діагностовано, а отже не отримують потрібного лікування та догляду. В останні роки зросли кількість випадків захворювання на діабет і відсоток смертності внаслідок діабетичних ускладнень. Щороку діагностується близько 30 тисяч випадків діабету, і близько 2500 людей помирають від ускладнень.

Національна рада з боротьби з діабетом в Ізраїлі, на чолі якої стоїть професор Ітамар Раз, постановив, що ми знаходимося на межі прірви, положення на сьогоднішній день критично, а майбутнє тривожить ще сильніше. Всі охорони здоров’я інстанції вирішили діяти, з метою запобігти поширенню хвороби та її ускладнень. Ожиріння - це основний фактор ризику захворювання на діабет та розвитку діабетичних ускладнень. Таким чином, першим кроком має стати зміна, пов’язана зі звичками і поведінкою населення, особливо, в питаннях харчування і фізичної діяльності. Людям, які знаходяться в групі підвищеного ризику, (діабет в родині, підвищений тиск, високий вміст жирів), слід здавати кров на аналіз з метою раннього діагностування діабету.

Важливо розуміти, що на момент діагностування, діабет насправді вже на тому етапі, коли потрібне негайне втручання і досить жорсткі заходи для зниження ваги, рівня цукру в крові, а також рівня жирів і тиску. На цьому етапі діабет можна компенсувати за допомогою загальнодоступних ліків.

Як на сьогоднішній день система ізраїльського охорони здоров’я справляється з проблемою діабету? З півмільйона діагностованих діабетиків в Ізраїлі, лише 20% спостерігаються у діабетичних поліклініках, в яких працює професійний колектив лікарів ендокринологів, медсестер, дієтологів, соціальних працівників та інших фахівців, що працюють у сфері громадського здоров’я. Інші діабетики спостерігаються у звичайних терапевтів. Незважаючи на те, що більшість терапевтів володіють глибокими професійними навичками в лікуванні діабету, часто відсутність часу і різнопрофільних фахівців не дозволяють пацієнтові отримати необхідне лікування. Крім цього, частина хворих не отримують ніякого лікування, вже не кажучи про тих, які взагалі не діагностовані.

Внаслідок цієї нагальної проблеми, ми вирішили створити Центр Цукрового Діабету, який надасть клієнтові необхідний набір професіоналів, для лікування цієї непростої хвороби у всіх її аспектів.


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі