Ресурси, присвячені цукрового діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Ресурси, присвячені цукрового діабету

 

будь Ласка, ознайомтеся з наступними корисними веб-сайтами, на яких представлена інформація про цукровому діабеті 2 типу.

Американська асоціація клінічної ендокринології (American Association of Clinical Endocrinology - AACE)

На веб-сайті Американської асоціації клінічної ендокринології розміщені матеріали про ліки, що відпускаються за рецептом та інформація про цукровому діабеті 2 типу, яка допоможе Вам у розумінні Вашого захворювання.

Американська асоціація по терапевтичному навчання пацієнтів з цукровим діабетом (American Association of Diabetes Educators – AADE)

На веб-сайті Американської асоціації по терапевтичному навчання пацієнтів з цукровим діабетом доступні різні матеріали про цукровому діабеті, інформація про соціальну політику і правова інформація, які можуть бути корисні пацієнтам.

Американська діабетична асоціація (American Diabetes Association - ADA)

Веб-сайт Американської діабетичної асоціації містить інформацію про цукровий діабет, його ускладнень, профілактики та совресенных методи лікування. Корисні рекомендації допомагають пацієнтам адаптуватися до життя з цукровим діабетом; змінити харчування і фізичну активність. На веб-сайті регулярно публікуються новини та результати различныхисследований в області цукрового діабету.

Американська дієтична асоціація (American Dietetic Association)

Веб-сайт Американської дієтичної асоціації пропонує інформацію про продукти та раціональному харчуванні для людей з цукровим діабетом, а також містить он-лайн бібліотеки з різноманітними книгами і публікаціями з цієї теми.

Центр контролю та профілактики захворювань (Centers for Disease Control and Prevention - CDC)

Веб-сайт центру контролю і профілактики захворювань пропонує інформацію про цукровому діабеті як для пацієнтів, так і для професіоналів, в тому числі результати досліджень, статистичні дані та освітні матеріали.

Центри державної програми безкоштовної медичної допомоги та Федеральної системи страхування для потребуючих фінансової допомоги (Centers for Medicare & Medicaid Services - CMS)

Веб-сайт центрів Державної програми безкоштовної медичної допомоги та Федеральної системи страхування для потребуючих фінансової допомоги надає інформацію про програми та послуги згаданих організацій. Не знаю, наскільки для наших пацієнтів цей сайт цікавий, все-таки він суто для внутрішнього користування.

Національна освітня програма по цукровому діабету (National Diabetes Education Program – NDEP)

Веб-сайт Національної освітньої програми по цукровому діабету містить публікації і різну інформацію про цукровому діабеті для різних аудиторій – ка для пацієнтів, так і для лікарів.

Національний інформаційний центр по цукровому діабету (National Diabetes Information Clearinghouse - NDIC)

Національний інформаційний центр по цукровому діабету пропонує інформацію про цукровому діабеті і методах його лікування, а також статистичні дані; результати клінічних досліджень нових препаратів для лікування цукрового діабету; посилання на інтернет-ресурси, присвячені цукрового діабету, у тому числі доступ до Національної освітньої програми по цукровому діабету (NDEP), а також численні публікації про цукровому діабеті.


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі