Синє коло обєднує навколо : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Синє коло обєднує навколо

 

Що за синє коло?

Це універсальний символ лікування діабету. До 2006 року такого загального символу діабету не було. Мета символу діабету:надати діабету спільної ідентичності;підтримка всіх існуючих зусиль з підвищення обізнаності про діабет;сприяти новим видам діяльності у подоланні діабету та його ускладнень,довести проблематику діабету до відома широкої громадськості,брендувати боротьбу з захворюваністю на діабет.

Історія виникнення синього кола

Початково знак був розроблений для ООН. Постанова Організації Об’єднаних Націй з діабету була відповіддю на пандемію цукрового діабету, і мала на меті її придушення ресурсами охорони здоров’я в усьому світі. Кампанії мобілізували зацікавлених діабетом на спільну справу реалізації постанови Організації Об’єднаних Націй в області діабету. Організація Об’єднаних Націй 20 грудня 2006 року прийняла постанову № 61/255 про “Всесвітній день боротьби з діабетом”.

Чому коло?

Коло часто зустрічається в природі і тим самим широко застосовується людиною з давніх-давен. Значення кола переважно позитивні. У різних культурах коло може символізувати життя і здоров’я. Найбільш важливим для кампанії те, що коло символізує єдність. Наші спільні сили є ключовим елементом, який зробив цю кампанію такою особливою. Світова спільнота діабету зібралася разом, щоб підтримати постанову ООН про діабет і повинна залишатися єдиною, щоб змінити ситуацію.

Чому синє?

Синій колір кола відображає колір неба, під прапором Організації Об’єднаних Націй. Прямуючи до поліпшення діабету в надзвичайних ситуаціях. Труднощі лікування діабету посилюються в умовах надзвичайних ситуацій. Географічний контекст може варіюватися, але досвід знедолених людей не має аналогів у всьому світі. Такі фактори, як нестача продовольства, житла, електроенергії і прісної води, стрес і втрата ліків роблять його важким для людей з діабетом, що керують своїм станом, піддаючи своє життя більшому ризику, ніж населення в цілому.

За останні 20 років понад 6000 стихійних лих, негативно позначаються на житті більше ніж 5 мільйонів людей по всьому світі. Негайне занепокоєння після стихійних лих, зазвичай викликають інфекційні захворювання. Тому Міжнародна Діабетична Федерація (IDF) розробила TIDES (Towards Improve-ment in Diabetes in Emergency Settings – Прямуючи до поліпшення діабету в надзвичайних ситуаціях) – програми для вирішення цієї проблеми. Основна мета TIDES – робота з іншими організаціями в галузі охорони здоров’я, такими як Червоний Хрест, Червоний Півмісяць та організації “Лікарі без кордонів” для зниження захворюваності і смертності серед людей з діабетом у період після природних або антропогенних лих, за допомогою інформування, взаємодії та освіти. Запропонована стратегія полягає в забезпеченні установ у надзвичайних ситуаціях у всьому світі відповідними «планами дій для людей з діабетом у надзвичайних ситуаціях».


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі