Лікування цукрового діабету : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Лікування цукрового діабету

 

Цукровий діабет — це хронічне захворювання, причиною якого є недостатнє вироблення інсуліну в організмі людини та/або знижена можливість клітин організму використовувати інсулін. У здорових людей інсулін виробляється спеціальними клітинами підшлункової залози, яка виробляє та інші речовини, що сприяють процесу переробки їжі. Інсулін є найбільш важливим гормоном в організмі людини, який регулює рівень цукру крові (глюкозу крові). Крім того, інсулін впливає на жировий обмін. Цукровий діабет є серйозним захворюванням, яке вражає різні органи, такі як очі, нирки, нерви, серце і ноги. Однак використання сучасних методів лікування, а також правильне дотримання всіх рекомендацій лікаря дозволить уникнути цих ускладнень.

Цукровий діабет 1 типу зазвичай виявляється у дітей і молодих людей до 30 років. Він розвивається в результаті загибель бета-клітин підшлункової залози, які виробляють інсулін. Якщо діабет вже розвинувся, то відновити клітини, що виробляють інсулін, неможливо. Тому щоденні ін'єкції інсуліну є терапією, що зберігає життя людині з цукровим діабетом 1 типу.

Цукровий діабет 2 типу є результатом як прогресуючого порушення функції бета клітин, так і зниження здатності клітин організму людини використовувати інсулін. Останній феномен відомий під назвою інсулінорезистентність. Нерідко цукровий діабет 2 типу зумовлений спадковістю, але ожиріння і малорухливий спосіб життя є найбільш значущими факторами ризику розвитку цього захворювання.

Ново Нордіск пропонує найбільший у фармацевтичній галузі вибір препаратів для лікування цукрового діабету, включаючи інсуліни короткої та тривалої дії, а також повний портфель інсулінових аналогів. Крім того, компанія Ново Нордіск випускає широкий спектр зручних пристроїв для введення інсуліну.

Все це робить компанію Ново Нордіск лідером у лікуванні цукрового діабету.


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі