Чи Можливо Вилікувати Цукровий Діабет? : Український Діабетичний Союз
 • 14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

  14 листопада всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

 • Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 • Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

  Цукровий діабет - треба дати дітям шанс

 • Тренинг по профилактике сахарного диабета

  Тренинг по профилактике сахарного диабета

Чи Можливо Вилікувати Цукровий Діабет?

 

В пошуку для лікування діабету нещодавнє відкриття приголомшило навіть досвідчених експертів. Вчені в медичному центрі Торонто стверджують, що у них є доказ, нервова система відповідальна за прояв діабету, факт, який може добре призвести до можливості лікування діабету, хвороба, яка викликає проблеми для багатьох мільйонів у всьому світі.

Миші, які були хворі на діабет, стали здоровими протягом 24 годин після того, як медичні експерти вводили склад, щоб обійти ефект зменшених нейронів в підшлунковій залозі.

"Я не міг вірити цьому, - повідомив доктор Майкл Сэлтер, експерт в болі в Лікарні для Хворих Дітей і одного з дослідників, залучених до відкриття. "У мишей з діабетом раптово не стало діабету більше." Як виявилося, у них вдалося вилікувати діабет.

Фахівці підкреслюють обережність, попереджаючи, що вони все ще мають довести своє дослідження на людях, але кажуть, що вони очікують людських досліджень протягом року або двох. Будь-яке можливе лікування діабету, який буде розвинутися, буде роками далеко від широкої публіки.

Сказавши, що, команди від Хворих Дітей, які видали їх дослідження сьогодні у відомому журналі ' Cell ', все ще дуже схвильовані, і сподівається, що це - головний крок до того, щоб вилікувати діабет.

"Я ніколи не бачив нічого подібного, - заявив доктор Ганс Майкл Дош, експерт в імунології та лідер досліджень.

Дані дослідження також припускають, що наші нерви ймовірно грають роль у інших необоротних хворобах, таких як хвороба Крона і астма.

Це значне дослідження відкриває "роман, захоплююча двері, щоб звернутися до однієї з хвороб з великим соціальним впливом," сказали Доктор Крістіан Стохлер, голова університету Відділу Меріленда Біологічних Науки і Матеріалів і добре шановний фахівець з болю, який розглянув вимоги для 'лікування діабету' .

Діабет - хвороба, в якій організм хворих не виробляє або выраьатывает не правильно інсулін. Інсулін - гормон, який є основою, щоб перетворювати глюкозу в енергію, необхідну для життя. Причини цукрового діабету продовжують бути невідомими, хоча і генетика і фактори способу життя, такі як ожиріння і відсутність фізичного навантаження, як вважають, відіграють роль. В даний час, немає ніякого відомого для лікування діабету.

Ін'єкція інсуліну - єдиний метод лікування діабету першого типу, і навіть це не запобігає багато негативних наслідків, від серцевих нападів до ниркового відмови. Це не для лікування діабету, просто спосіб зменшити деякі з наслідків і допомогти довговічності пацієнта.

У новому дослідженні команда вводила capsaicin, (головний активний склад в приправлених перцем чилі перцях), в підшлункову залозу, щоб убити панкреатичні сенсорні нерви у лабораторних мишей, у яких був перший тип сазарного діабету. Дивним результатом було те, що клітини негайно почали виробляти інсулін нормальних рівнях - іншими словами, це можна було назвати лікуванням діабету

Виявляється, що нерви ховають нейропептиди, які є ключовим фактором у правильному функціонуванні клітин. Більш пізніше дослідження медичними вченими, які залучали університет Калгарі і Лабораторію Джексона в Мені, довів, що нерви в мишах, яким дали діабет, ховали занадто мало хто з нейропептидів, викликаючи цикл напруги на клітинах.

Дослідники тоді вводили нейропептид, званий "речовиною p" до клітинок підшлункової залози діабетичних гризунів. результат полягав у тому, що займання зникло, і діабет, здавалося, був вилікуваний. Деякі миші залишалися в такому стані протягом 4 місяців або більше, тільки після однієї дози.

Експерти також знайшли, що ця процедура зменшувала опір інсуліну, яке є головною відмітною ознакою діабету другого типу. Це також, здається, має на увазі, що опір інсуліну - також складова частина в діабеті першого типу, який далі передбачає, що два типи діабету набагато більш подібні ніж раніше всі думали.

Медичні дослідники тепер намагаються підтвердити, що зв'язок між нашими нервами і діабет зберігається для людей. Якщо це зробить, то вони будуть бачити, чи має їх процедура тотожне той же самий ефект на людях, оскільки це зробило на лабораторних мишах.

Знову, застереження переконане - це лише перші роки і навіть якщо дослідження буде продовжуватися, то будь-яке лікування діабету буде далеко в майбутньому. Кращий рада для всіх діабетиків: найголовніше дотримуватися діабетичні режими і жити як нормальні люди.

Ретинопатия диабетическая

Симптомы и течение. При сахарном диабете жалобы на зрение возникают на поздней стадии заболевания. Перед глазами появляются плавающие помутнения, далее

Принадлежит категории

Лечение сахарного диабета


Register

Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну.

Читати далі
Young Leaders Program

Правильно підібравши дієту при діабеті, при легкій (а нерідко і при середньої тяжкості) формі цукрового діабету II типу можна звести до мінімуму медикаментозне лікування

Читати далі
Living with Diabetes

Изменить образ жизни и выработать новые, здоровые привычки людям с диабетом не так легко. Психологически комфортная среда – один из важных факторов поддержания здоровья

Читати далі